Wielka KONIUNKCJA, czyli bliskie złączenie dwóch największych Planet – JOWISZA (ducha czasu) z SATURNEM (struktura społeczeństwa)

 

Kochani…
 
dzisiaj (tj. 21 grudnia 2020 rok) jest bardzo ważny dzień, bo ostatnie takie wydarzenie miało miejsce prawie 800 lat temu. PO ZACHODZIE SŁOŃCA nastąpi Wielka Koniunkcja, czyli bliskie złączenie dwóch największych Planet – Jowisza (ducha czasu) z Saturnem (struktura społeczeństwa).
 
„Będzie to najjaśniejsza i najlepiej widoczna koniunkcja, z jaką obie planety spotykają się od 1226 roku!” (najlepiej obserwować to między godz.15:30, a 17:20)

„Astronomowie nazywają to zjawisko GWIAZDĄ BETLEJEMSKĄ, bo przypada tuż przed Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia. Zjawisko to nawiązuje do biblijnej gwiazdy, która doprowadziła mędrców ze Wschodu do miejsca narodzin Jezusa Chrystusa”.
 
 

Co to oznacza dla nas wszystkich?

 
Według astrologów wkraczamy w Erę Wodnika (znak powietrza), podczas której wejdziemy na Wyższy Stan Świadomości. Bliskie Spotkanie Jowisza z Saturnem oznacza Kulturowy RESET i Nadejście NOWEGO.
 
„Wielka Koniunkcja 2020 roku nie tylko RESETUJE 20-letni CYKL KULTUROWY, ale jest także początkiem nowej 200-letniej ery żywiołów”.
 
Te dwie planety łączą swoje Moce nie bez powodu. TO CZAS JEDNOŚCI dla nas wszystkich, ale i zachowania swojej indywidualności w myśleniu i postępowaniu, aby nie ulegać zbiorowym naciskom.
 
DZISIAJ JEST NAJLEPSZY CZAS, aby na spokojnie ustalić INTENCJĘ i z pełnym uczuciem oraz pewnością siebie WYSŁAĆ ją do WSZECHŚWIATA.
 

To co siejemy, później zbierzemy…

 
Tutaj szczególne znaczenie ma UWAŻNOŚĆ MYŚLENIA, co z kolei przekłada się na jakość naszego Bycia i Życia.
 
Ten rok nie rozpieszczał nas, był pełen wrażeń, mieszanką czasami skrajnych emocji, więc i energii.
POŁĄCZENIE ENERGII Jowisza i Saturna to równoważenie skrajności.
 
„Sposób, w jaki te dwie energie mieszają się, pozwala nam wykorzystać to, co najlepsze, co oferują obie planety i STWORZYĆ ZNACZĄCĄ, długoterminową ZMIANĘ”.
 
To niewątpliwie CZAS WIELKICH ZMIAN…
 
…dlatego warto zatrzymać się na chwilę, bo ta chwila może być kluczowa w dalszym KREOWANIU, tworzeniu NASZEGO ŻYCIA – tego indywidualnego jak i tego zbiorowego, w którym funkcjonujemy i którego jesteśmy nierozerwalną częścią…
 

Pamiętajmy…

 
Opinie innych ludzi na nasz temat wcale nie oznaczają Prawdy o nas i nie decydują o kształcie naszego życia… To sposób w jaki My sami Myślimy o sobie, co Czujemy, jak patrzymy na świat, co wybieramy i dlaczego, jak postępujemy, czym się kierujemy, jak traktujemy siebie i drugiego człowieka…
 
…to wszystko decyduje o tym, co dzieje się z nami i z naszym życiem oraz kto i co pojawia się w nim, bo… PODŚWIADOMIE WYSYŁAMY ZAPROSZENIE do tego wszystkiego, czego doświadczamy i co przeżywamy…
 
…zapraszajmy więc ŚWIADOMIE do siebie to, co Dobre i Szlachetne, co nie ściąga nas w dół… to, dzięki czemu w trudnych momentach i w chwilach zwątpienia, mamy Siłę trwać i iść dalej wierząc, że Wszystko ułoży się pomyślnie, że Wszystko będzie Dobrze… 💗
 
~
 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *