|||

W Poczuciu Niezrozumienia, Odtrącenia i Osamotnienia

Jeśli czujesz się zagubiona, nieakceptowana z poczuciem odtrącenia i samotności – SPRÓBUJ ZAMIENIĆ SWOJE RANY W MĄDROŚĆ, która jest w Tobie. Póki co rozglądasz się za tym, aby koniecznie ktoś z Twojego otoczenia – zgodził się z Tobą i podzielał Twoje przekonania oraz doświadczenia. Wiesz… też tak kiedyś robiłam i wówczas jeszcze bardziej cierpiałam…

Więc jeszcze raz – ZAMIEŃ SWOJE RANY W MĄDROŚĆ…

Jeśli ktoś nie rozumie Ciebie, to nie dlatego, że coś jest z Tobą nie tak, tylko dlatego, że Wasze światy mentalne i duchowe różnią się. Pewne osoby będą szły do końca swoich dni własną, niereformowalną drogą i nie ma sensu tracić swojej Energii na to, aby kogoś do czegoś przekonać, namówić, czy też zmienić.

To samo dotyczy Ciebie. PO CO WALCZYSZ Z SAMĄ SOBĄ?

Jeśli coś okazało się, że nie jest takie jak myślałaś, że będzie, to zaakceptuj i przyjmij to do siebie. Poczujesz nie tylko ulgę, ale spłynie do Ciebie spokój i zrozumienie – w pełni otworzysz się na swoją Wewnętrzną Mądrość.

Napisałaś, że zatęskniłaś za tym, co było? Czyli za czym dokładnie? Sama przed sobą DOPRECYZUJ – ZA CZYM DOKŁADNIE ZATĘSKNIŁAŚ?

Nie myl proszę czegoś z kimś (tęsknię za… (czymś)…. lub za…. (kimś) Wiedz, że PEWNE DOŚWIADCZENIA OTWIERAJĄ W NAS TO, CO DO TEJ PORY BYŁO TŁUMIONE LUB UŚPIONE. Pewne wskazówki, sygnały jakie otrzymujemy, jakich doświadczamy są albo bardzo dobitne, albo wyjątkowo subtelne. Tęsknota za czymś lub za kimś odkrywa tak naprawdę nasze wewnętrzne niedobory czyli to, czego nam brakuje. I ten brak determinuje powstałe sytuacje, emocje i odczucia w naszym życiu.

SPÓJRZ NA CAŁĄ SYTUACJĘ Z PUNKTU WIDZENIA OBSERWATORA, a nie Uczestnika…

Zobacz siebie, swojego męża i tych wszystkich Twoich dotychczasowych znajomych tak, jakbyś oglądała film. Co widzisz? tylko nie wchodź w rolę głównej bohaterki, po prostu zwróć uwagę na ich gesty, słowa, zachowanie, co w tym wszystkim dostrzegasz?

Bo widzisz… nie angażując się w czyjeś historie, projekcje i oczekiwania, następuje proces odpadania od nas pewnych warstw, które do tej pory zakładaliśmy na siebie. Jest to wynikiem przeróżnych historii, układów, zawartych zobowiązań i paktów z przeszłości.

NIEZROZUMIENIE POWSTAJE GŁÓWNIE Z 4 POWODÓW:

1. czegoś nie wiem
2. czegoś nie znam
3. czegoś nie potrafię
4. czegoś nie mam

Odnieś to teraz do siebie, do swojego życia, do swojego męża i do swoich znajomych, a zobaczysz jak wszystko zacznie klarować się, odpadać od Ciebie i uwalniać Cię od przeróżnych teorii, wizji i halucynacji Umysłu.

PODEJDŹ DO TEGO ZE SPOKOJEM, Z ZAUFANIEM I DAJ SOBIE CZAS…

 

A w tym miejscu Pobierz sobie mój BEZPŁATNY e-book: „POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I MIŁOŚCI” – Wejdź TUTAJ

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *