|

TY JESTEŚ MOIM ZWIERCIADŁEM, A JA TWOIM

 ty-jestes-moim-lustrem-zwierciadlem-a-ja-twoim-podobiensta-i-roznice-ktore-przyciagaja-nas-swiadome-zycie-swiadomosc-rozwoj-osobisty-i-duchowy-aleksandra-jagodzinska-twarz-okulary

Jak to możliwe?

  • Patrząc na drugiego człowieka, nauczmy się widzieć siebie w nim. W ten sposób otrzymujemy nie tylko komunikat, ale wiedzę o nas samych, o tym, co mieszka w nas, co akceptujemy, a czego nie akceptujemy u siebie.

Każda relacja z drugim człowiekiem jest pewną szansą na nasz rozwój i wzrastanie oraz LUSTREM DLA NAS SAMYCH. Warto wówczas zatrzymać się, poobserwować i poznać w ten sposób bardziej i bliżej siebie.

Nie bez powodu NIEKTÓRE OSOBY BARDZO NAS PRZYCIĄGAJĄ I POCIĄGAJĄ, A INNE Z KOLEI ODPYCHAJĄ.

Dlaczego tak się dzieje?

  • Zastanów się – JACY LUDZIE PRZYCIĄGAJĄ I POCIĄGAJĄ NAS NAJBARDZIEJ? Tacy, którzy są podobni do nas – mają podobne cechy charakteru, zainteresowania, sposób bycia i wyrażania siebie. Dzięki temu podświadomie czujemy, że przy takich osobach możemy bardziej być sobą i też chcemy przebywać w ich towarzystwie.
  • Na tej samej zasadzie działa kwestia OSÓB, KTÓRE NAS ODPYCHAJĄ, PODŚWIADOMIE CZUJEMY ZNIECHĘCENIE. Możesz się wypierać, ale i takie osoby są naszym zwierciadłem ukazując te cechy, których nie chcemy w sobie zaakceptować, do których nie przyznajemy się, z którymi prowadzimy często wewnętrzną walkę.

Jak sobie z tym poradzić?

Jeśli tylko odkryjesz, że ktoś Cię denerwuje, negatywnie wpływa na Ciebie, że po prostu kogoś nie lubisz, to… NIE WALCZ Z TYM, ZAAKCEPTUJ, że jest coś w Tobie, co „odbija” się w tym człowieku powodując Twoje rozdrażnienie, czy też antypatię. Odnajdź to w sobie, nazwij po imieniu i ze spokojem oraz cierpliwością przepracuj.

Gdy tylko będziesz GOTOWY ZAAKCEPTOWAĆ TE CECHY W SOBIE, TO PRZESTANIE CIĘ TO DENERWOWAĆ. Każda kolejna relacja międzyludzka (partner, partnerka, przyjaciel, przyjaciółka, szef, szefowa, mąż, żona, dziecko, ksiądz itd.) stanie się podwaliną rozwoju Twojej – Naszej Świadomości.

 

Pamiętaj…

Jesteś kimś więcej,

NIŻ JESTEŚ W STANIE POKAZAĆ TO INNYM…

Jesteś kimś więcej,

NIŻ JESTEŚ W STANIE SAM TERAZ TO ZOBACZYĆ…

Pozwól sobie po prostu  Być,

OCEŃ, CO JEST NAJLEPSZE DLA CIEBIE

i Pozostań przy tym…

BO CZASAMI TO, CO NAJPROSTSZE JEST WYSTARCZAJĄCE…

 

WIĘCEJ NA TEMAT PRZEPROWADZANIA KONSTRUKTYWNYCH ZMIAN, Kreowania Dobrych Myśli i Docierania do Miejsc z pozoru Niedostępnych dowiesz się z BEZPŁATNEGO e-booka: „JAK IŚĆ ZA GŁOSEM  INTUICJI, A NIE  LĘKU”? – WEJDŹ TUTAJ

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *