||

TO, JAKI JESTEŚ I CO DAJESZ – Prędzej, czy Później Powróci do Ciebie…

To, co Myślimy, Mówimy i Czynimy wobec innych jest tym,

co Pomyślą, Powiedzą i Zrobią inni wobec Nas…

Bo to, co Dajesz – prędzej, czy później Powróci do Ciebie…

… Wcale nie oznacza to tego, że te same osoby, które potraktowaliśmy dobrze, czy źle – odpłacą nam tym samym…

OZNACZA TO TYLE, ŻE…

  • KAŻDE ZŁE SŁOWO WYPOWIEDZIANE W STOSUNKU DO INNEJ OSOBY – zostanie wypowiedziane przez kogoś pod Twoim adresem i powróci do Ciebie
  • KAŻDE OSZUSTWO I KŁAMSTWO – sprawią, że i Ty będziesz oszukiwany oraz okłamywany przez innych
  • KAŻDE TWOJE NADUŻYWANIE WŁADZY, ZANIEDBYWANIE CZEGOŚ, UCHYLANIE SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI – spowodują, że prędzej, czy później w sposób nieunikniony odpowiesz za to wszystko

Wystarczy UŚWIADOMIĆ TO SOBIE – zdać sobie z tego sprawę – i zacząć każdego dnia DBAĆ O SWOJE MYŚLI, RELACJE oraz o to, co i jak robimy…

Wystarczy SPRAWIĆ, ŻE TWOJA ŚWIADOMOŚĆ, WIĘC I TWOJE MYŚLI BĘDĄ PRZEPEŁNIONE SPOKOJEM I HARMONIĄ – wówczas wszystkie inne Rzeczy oraz Sprawy ułożą się i przyjdą w następstwie tego, co Czujesz i jak Myślisz…

UCZUCIA I EMOCJE NIE TWORZĄ SIĘ SAME…

Kiedy każdą komórkę ciała wypełnia Radość, jest to faktycznie Piękne Uczucie… Jednakże takie Uczucia i Emocje nie tworzą się same… Każdego dnia zapraszam je do siebie i staram się, aby jak najdłużej towarzyszyły mi.

To nie jest tak, że inne, silne emocje nie chcą mnie odwiedzać – chcą i odwiedzają, ale z pełną ŚWIADOMOŚCIĄ dziękuję im wybierając tylko te, dzięki którym Czuję się Dobrze i Wzrastam.

CZYJEŚ SUKCESY, ŻYCIE I DROGA…

To nie jest tak, że w swoim sercu chcesz nosić czyjeś sukcesy, wygląd, wiedzę, sposób bycia i życia.

Oczywiście, że łatwiej jest zaglądać na czyjeś podwórko, porównywać się i mówić: „temu/tej to dobrze, powodzi im się”, „jest taka/taki szczęśliwy, radosny i spełniony”, „ale ma fajną chatę, furę i pracę” itp.

ZASTANÓW SIĘ TERAZ, KTO ZBUDOWAŁ TWOJE PODWÓRKO? Kto tam zarządza i każdego dnia dokonuje wyborów oraz podejmuje decyzje, jak będzie żył, co będzie robił, jak myślał i kochał?

ĆWICZENIE:

  • SPÓJRZ TERAZ NA SWOJE INTENCJE – jakie sygnały myślowe, emocjonalne i uczuciowe wysyłasz do Wszechświata? Czy są spójne? W kim lub w czym szukasz dopełnienia siebie?
  • CZY NIE JEST TAK, ŻE ZARAZ PO TYM, JAK WYŚLESZ TE INTENCJE, ZACZYNASZ WEWNĘTRZNY SABOTAŻ? Czym kierujesz się tak postępując? Co Cię skłania do takiego myślenia, działania? Czego obawiasz się?

Wiedz, że…

To nie jest tak, że nie poradzisz sobie, nie potrafisz, nie możesz…
Nie chodzi też o to, że ktoś Cię nie chce, nie akceptuje, nie kocha, że nie ma dla Ciebie miejsca przy kimś, u kogoś… 

ZATRZYMAJ SIĘ i Najpierw zrób miejsce u siebie i dla samej/samego siebie…

 

PAMIĘTAJ! Jesteś ZAWSZE Wystarczający, aby Być Po Prostu Sobą, aby Kochać i Poradzić Sobie ze Wszystkim, co Spotyka Cię w Życiu.

A w Tym Miejscu Pobierz sobie BEZPŁATNY e-book: „POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I MIŁOŚCI” – Wejdź TUTAJ 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *