|||

POZWALAM CI ODEJŚĆ

: photo credit: Mitya Ku via photopin cc

Dlaczego ZWRACAMY komuś i sobie WOLNOŚĆ…?

WOLNOŚĆ OZNACZA akceptację, równość, zrozumienie, to szeroko rozumiana przestrzeń, której nikt i nic nie zakłóca.

Zwracanie wolności oznacza WYCOFANIE ENERGII, które wysyłamy pod postacią: presji, wymagań, oczekiwań, zazdrości, manipulacji, czy zależności.

Najważniejsze to ZACHOWAĆ ZROZUMIENIE dla innych…

Nie wymagajmy tego samego od drugiej osoby (przyjaciela, znajomego, współmałżonka, dziecka, kogoś bliskiego), bo byłaby to zwykła presja.

Jeśli zwróciliśmy komuś wolność od siebie, ODCZUWAMY NIE TYLKO ULGĘ NA SERCU, ale i SCALAMY NASZE ENERGIE. W ten sposób budzimy w sobie akceptację dla myśli, działania i zachowania drugiej istoty.

ODEJDŹ OD TEGO, co szkodliwe dla Ciebie, co Cię wyniszcza psychicznie i fizycznie…

…bo to nie wnosi niczego dobrego, wręcz ogranicza Twój potencjał, rozwój, drogę do transformacji, do wolności, do prawdziwej, GŁĘBOKIEJ MIŁOŚCI.

CZYNIĄC TO WYCOFUJESZ SWOJĄ ENERGIĘ, która do tej pory kierowana była w próżnię i nie otrzymywałeś pozytywnego zwrotu.

JAK więc POZWOLIĆ ODEJŚĆ KOMUŚ/CZEMUŚ…?

PRZESZŁOŚĆ – codziennie mówi do Ciebie: “Pozwól mi odejść, przecież mnie tak naprawdę już nie ma, ja nie istnieję, odeszłam, a Ty kurczowo trzymasz się mnie, porównujesz z tym, co było i z tym, co jest lub co jeszcze się nie wydarzyło”. Więc… POZWÓL JEJ ODEJŚĆ…

BÓL, CIERPIENIE – każdego dnia zagłębiasz się w swoim umyśle i tam pozostajesz zadając sobie krzywdę. Ból i Cierpienie krzyczą do Ciebie: „Wypuść nas, nie ściskaj tak mocno, bo przecież to boli, bo przecież cierpisz. Im częściej skupiasz się na nas, im częściej myślisz o nas, im częściej mówisz o nas – my rośniemy w siłę”. Więc… POZWÓL IM ODEJŚĆ…

MIŁOŚĆ – wmówiono Ci, że o miłość walczy się, że miłość jest trudna, wymaga poświęceń, że nie warto, że nie istnieje, a ona każdego dnia przemawia z głębi Twojego serca: „Jestem tutaj, blisko Ciebie…Pozwól sobie tylko na chwilę spokoju, ciszy i…dotknij mnie, przytul się do mnie, bo jestem, byłam i zawsze będę z Tobą, w Tobie i dla Ciebie…”

…Więc POZWÓL ODEJŚĆ TEMU, CO ZŁUDNE, NIEPRAWDZIWE, CO PRZYBRAŁO IMIĘ MIŁOŚCI, A NIĄ NIE JEST…

Więcej na temat Miłości znajdziesz w moim Najnowszym e-booku, który TERAZ udostępniam BEZPŁATNIE – pt. „MIŁOŚĆ, która nie Boli, nie Walczy i nie Cierpi – JAK JĄ ODNALEŹĆ?” – Wejdź TUTAJ 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *