Witaj,

Nazywam się Aleksandra Jagodzińska. Kilka słów o mnie:

Mam za sobą wiele lat pracy z ludźmi, gdzie prowadziłam zarówno szkolenia grupowe (dla firm) jak i indywidualne. Dla siebie i własnego rozwoju uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach zdobywając różne certyfikaty, m.in. Master Life & Career Coach, co pomaga w kształtowaniu  pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowaniu relacji wspierających rozwój zawodowy i osobisty .

Piszę książki, artykuły, tworzę kursy i treningi, w których łączę elementy psychologii z duchowością i świadomością po to, aby odmienić najpierw życie wewnętrzne, a potem zewnętrzne. Połączyłam całą swoją wiedzę, praktykę, doświadczenie i drogę rozwoju ze ścieżką duchową, która czyni ogromną różnicę w podejściu do życia i budowaniu wzajemnych relacji ze światem i innymi ludźmi. To przynosi bardzo piękne i wyjątkowe efekty…

Opisałam swoją wcześniejszą drogę zawodową, a także zdobyte doświadczenie, umiejętności, a także swoje spostrzeżenia, refleksje i wnioski w mojej pierwszej książce – ebooku „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?”, który dostępny jest w największych księgarniach internetowych w Polsce.

~

W swoich pracach, artykułach, książkach, e-bookach i kursach skupiam się zarówno na aspektach zewnętrznych (obejmujących CIAŁO, Zdrowy Tryb Życia), jak i na docieraniu do WEWNĘTRZNEJ ENERGII (UCZUCIA, EMOCJE, MYŚLI – wgląd wewnętrzny) i wydobywaniu POTENCJAŁU, który stanowi o tzw. ENERGII AUTENTYCZNOŚCI, czyli tego, co w Tobie Prawdziwe.

Jestem autorką: 

– książki „BLISKIE ROZMOWY…”, w której ODNAJDZIESZ Bliskość… WEJDZIESZ DO ŚWIATA Uczuć… PORADZISZ SOBIE Z Emocjami… NAWIĄŻESZ BLISKĄ Relację… i DOTKNIESZ MĄDROŚCI Serca… – Więcej na temat książki znajdziesz TUTAJ, a W TYM MIEJSCU Pobierzesz dla siebie Bezpłatny Fragment.

książki „Lider Własnego Życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?” która dostępna jest w największych księgarniach internetowych. 

-obecnie pracuję nad nową książką – także obserwuj mnie na Facebooku i bądźmy w bliższym kontakcie 🙂

~

Na mojej stronie znajdziesz wartościową wiedzę, którą dzielę się z Tobą również w postaci bezpłatnych materiałów, takich jak: e-booki – poradniki z cennymi wskazówkami, poradami, ćwiczeniami dot. świadomego rozwoju osobistego i wewnętrznego, pracy z umysłem i ciałem, zaglądania w głąb siebie, kreowania pozytywnych myśli i zmian w swoim życiu, a także motywacji,  samoświadomości, sensu życia itp. – KLIKNIJ TUTAJ i POBIERZ dla Siebie BEZPŁATNE MATERIAŁY.

~

Uwielbiam NOWE WYZWANIA, dlatego bardzo chętnie angażuję się w pomoc i realizację ciekawych projektów. Jednym z nich była możliwość uczestniczenia podczas tworzenia wyjątkowego projektu  – kursu mojej siostry bliźniaczki Agnieszki Jagodzińskiej, która od kilku już lat specjalizuje się w tradingu na świecach Renko na rynku Forex i która jako pierwsza w Polsce stała się propagatorką takiego stylu tradingu na różnych instrumentach finansowych.

~

Projekt ten powstał we współpracy z człowiekiem, który słynie z organizacji największych w Polsce, spektakularnych wydarzeń rozwojowo – biznesowych – z Łukaszem Milewskim. Kilka słów o Łukaszu – strateg marketingowy i Prezes spółki Milewski Grow With Us. Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych.

~

~

ProWebinar to jeden z ambitniejszych projektów, w jakich miałam i mam przyjemność uczestniczyć, a dokładnie współpraca z moją siostrą bliźniaczką Agnieszką, Krzyśkiem Dalekim i Piotrem Gut, którzy specjalizują się w branży biznesowo – ekonomicznej i współpracują z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nie wiem czy wiesz, że świece Renko to nisza w Polsce. Są one fenomenalne do tradingu, a szczególnie do scalpingu, czyli do szybkiego zawierania transakcji i błyskawicznej realizacji zysków. W tym specjalizuje się moja siostra i jest propagatorką tego stylu tradingu na świecach Renko w Polsce.

Dzięki temu zrodziła się owocna współpraca z kolegami z ProWebinar i powstało Szkolenie Mentoringowe dot. jednej z Najskuteczniejszych Strategii Scalpingowych na świecach Renko jakie prowadzi moja siostra Agnieszka. Moja rola skupiła się na dziedzinie psychologii tradingu, która jest nieodłącznym i bardzo ważnym elementem tradingu.

~

A poza tym cieszę się życiem 🙂 gotuję wegetariańskie potrawy zgodnie z Tradycyjną Kuchnią Medycyny Chińskiej – wg 5 Przemian – TUTAJ znajdziesz gotowe, zdrowe przepisy. Medytuję, uwielbiam długie spacery, bliski kontakt z naturą, kocham podróże te dalsze i te całkiem bliskie… W każdej wolnej chwili studiuję teksty z dziedziny: rozwoju osobistego i wewnętrznego, psychologii, fizyki kwantowej, filozofii zdrowego odżywiania.

~

Głęboko wierzę, że jeśli na czymś naprawdę nam zależy i czujemy to całym swoim sercem, to Wszechświat ZAWSZE nas wesprze w spełnieniu naszego pragnienia – marzenia. Jednym z moich marzeń, które spełniłam było bliższe poznanie i spotkanie z Beatą Pawlikowską, którą bardzo cenię i szanuję. Więcej zdjęć i szczegółów z naszego spotkania ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU 🙂

Treści, tematy jakie poruszam w swoich pracach, książkach, e-bookach, artykułach, a także kursach –  dotyczą głównie TRZECH NAJWAŻNIEJSZYCH OŚRODKÓW W NASZYM ŻYCIU OSOBISTYM JAK I ZAWODOWYM:

1. Umysłu, więc Myśli
2. Serca, więc Uczuć
3. Istoty Istnienia, więc Rzeczywistości

Taka też jest MOC Podświadomości i Świadomości – Kurs Życiowych Przemian – napiszę tak… to nie jest zwykły kurs, to 10 lat mojego życia…

DLA KOGO JEST TEN KURS?

  • jeśli potrzebujesz trochę więcej zrozumienia dla tego, co dzieje się w Twoim życiu, i chcesz otworzyć się na coś nowego
  • jeśli zaufałeś, szczerze pokochałeś, a zostałeś zraniony, odrzucony lub wykorzystany
  • jeśli jeszcze nie wybaczyłeś czegoś sobie, komuś, Bogu i wciąż odczuwasz żal, smutek lub złość
  • jeśli nie potrafisz naturalnie cieszyć się i odczuwać radości z życia, z siebie, z tego, co robisz i co już masz
  • jeśli w środku Ciebie jest jeszcze poczucie winy za swoje słowa i czyny z przeszłości, a czujesz, że już czas, aby się z tym pożegnać
  •  jeśli nadal zazdrościsz, porównujesz się, walczysz o uwagę, akceptację i zrozumienie, a czujesz, że chcesz się od tego wszystkiego wyzwolić
  • jeśli czujesz, że Twoje życie i serce są obciążone przeszłością i wydarzeniami, które były trudne, a Ty chcesz uwolnić się od ran i bólu, które nadal odczuwasz… TO..

~

…Ten niezwykle POZYTYWNY i pełny DOBREJ MOCy KURS składający się z Pięciu (5) części jest właśnie dla Ciebie! – WEJDŹ TUTAJ

~

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Jagodzińska

~