aleksandra-jagodzinska-wolnosc-wolna-polska-od-homofobii-nie-dla-pogardy-duda-lgbt-to-nie-ludzie-to-ideologia-skandal-wstyd-panie-prezydencie

NIE chcę takiego Prezydenta, dla którego „LGBT to nie ludzie, to ideologia”…

 

NIE CHCĘ takiego Prezydenta, który szerzy pogardę, nie szanuje drugiego człowieka i który nie jest otwarty na „inność innych”, a który uważa się za KATOLIKA, jeździ na Jasną Górę, po kościołach, modli się i promuje swoją osobę jako wierzącą i miłującą, a jest zupełnie inaczej, bo… jak powiedział nieżyjący już ks. Jan Kaczkowski…

„KATOLIK nie może być antysemitą, antygejem, ANTYKIMKOLWIEK. Bycie ‚antyktosiem’ oznacza, że pogardzamy drugim człowiekiem, a TEGO CZYNIĆ NIE WOLNO”.

 

WSTYD panie prezydencie, HAŃBA nie tylko na całą Polskę, ale już na cały świat…

To PRZYKRE patrzeć na Pana i słuchać Pana wypowiedzi – człowieka, który powinien być PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, a nie tylko wybranych, wyselekcjonowanych wg określonych kryteriów partii rządzącej, a która nie ma nic wspólnego z PRAWEM i SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.

To, co robi obecny Rząd z Panem na czele, nie tylko rujnuje Polskę i jej dobre imię, ale i depczecie Konstytucję, a także prawa człowieka.

NIE CHCE mi się wierzyć, że żyjąc w XXI wieku, mamy do czynienia w Polsce z tak ogromnym BRAKIEM TOLERANCJI oraz przejawami nienawiści, a także próbami dowartościowania się poprzez KRZYWDZENIE drugiego człowieka.

NIE JESTEM więc zdziwiona reakcją unijnej sekretarz ds. praworządności, która SKRYTYKOWAŁA PREZYDENTA Dudę.

Unia Europejska postawiła sprawę jasno: regiony w Polsce, które ustanowiły na swoim terenie „strefy wolne od LGBT” mogą STRACIĆ unijne fundusze.

NIE MOGĘ już słuchać wypowiedzi NAJMNIEJ WIARYGODNEGO POLITYKA, którym jest minister zdrowia Szumowski, a który nieustannie prorokuje i przenosi szczyty zachorowań tylko dlatego, aby…

na KORONAWIRUSIE mogły dorobić się kolejne firmy i osoby, których rzekomo ministerstwo nie zna, a którym zapłacili (z naszych pieniędzy, bo to my płacimy podatki) setki milionów za… chociażby respiratory „widmo”, które nie dotarły do żadnego polskiego szpitala, a za które Rząd zapłacił prawie dwa razy tyle, ile wynosi „normalna” rynkowa cena.

NIE JESTEM zaskoczona tym, że międzynarodowa organizacja Amnesty International odniosła się krytycznie w sprawie zatrzymania przez policję polskiej aktywistki za rozwieszanie plakatów z ministrem zdrowia.

Obawiają się oni, że…

…takie działania mają na celu nękanie i ZASTRASZANIE obrończyni praw człowieka.

Przypomnę tylko, że w wiatach na przystankach zostały umieszczone plakaty KRYTYKUJĄCE MINISTRA ZDROWIA. Łukasz Szumowski został przedstawiony w stroju Zakonu Kawalerów Maltańskich.

„Wyliczone zostały zarzuty wobec polityka, które sugerowały m.in. zakłamywanie statystyk dotyczących koronawirusa w Polsce, zakup wadliwych maseczek za 5 mln czy rekomendację dotyczącą wyborów 2020”.

 

NIE MA mojej zgody na to wszystko…

na bezkarność polityków, na wykorzystywanie przez nich danej im przez nas WŁADZY i załatwianie własnych interesów oraz biznesów mając pewność, że nie poniosą ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ za swoje postępowanie, bo taki sobie zapis „przemycili” do specustawy koronawirusowej, który…

„zapewnia bezkarność sprawcom przestępstw z art. 231 i 296 kodeksu karnego. Chodzi w nich o nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego i wyrządzenie szkody majątkowej w obrocie gospodarczym”.

Dlatego NIE DZIWI mnie, że według najnowszych badań już PONAD POŁOWA POLAKÓW deklaruje chęć głosowania w sposób tradycyjny podczas wyborów.

Dlatego CZAS NA ZAMIANY – na zmianę najpierw Prezydenta w najbliższych wyborach, a potem Rządu, którzy niestety nie sprawdzili się, a którzy w sposób perfidny wykorzystują media głównego nurtu do PROPAGANDY i Manipulacji społeczeństwa.

Dlatego dalej, wspólnie, RAZEM Otwieramy ludzkie umysły i serca. Dzielimy się PRAWDĄ, Uświadamiamy, UDOSTĘPNIAMY, bo tylko w NASZEJ JEDNOŚCI jest SIŁA do dokonywania DOBRYCH i konstruktywnych Zmian dla nas WSZYSTKICH, dla naszej Polski…

Ps. SAMODZIELNE MYŚLENIE nie boli – BOLI nienawiść, gardzenie drugim człowiekiem, brak szacunku i „chamska hołota”…

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem.

Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo dowolną wpłatą.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz


Źródła:

https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200619782-Andrzej-Duda-o-LGBT-Probuja-wmowic-ze-to-ludzie-To-ideologia.html

https://oko.press/duda-idzie-na-wojne-z-mediami-lgbt/

https://wiadomosci.wp.pl/plakaty-z-lukaszem-szumowskim-amnesty-international-zaniepokojone-dzialaniami-ws-aktywistki-6520472954722433a

https://www.money.pl/gospodarka/strefy-wolne-od-lgbt-niedlugo-moga-byc-rowniez-wolne-od-unijnych-pieniedzy-6521749630457985a.html

https://www.money.pl/gospodarka/respiratory-widmo-wyborcza-ujawnila-jak-skonczyl-sie-slynny-przetarg-mz-na-respiratory-od-handlarza-bronia-6519915094718593a.html

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,26017442,respiratory-od-handlarza-bronia-to-widmo.html

https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200619752-Sondaz-Ponad-polowa-Polakow-chce-glosowac-przy-urnach.html

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + eighteen =