|||

Maseczkowy BUNT Polaków i Afera wadliwych Maseczek Ochronnych zamówionych przez Rząd

 

Dzień dobry – MAM COŚ DOBREGO… 😊

Rośnie w Siłę MASECZKOWY BUNT Polaków.

Z przeprowadzonych badań wynika, że tylko 19,8 % ankietowanych uważa maseczkę jako skuteczną ochronę przed koronawirusem.

Coraz więcej osób ma DOSYĆ IZOLACJI i OBOSTRZEŃ.

Z dnia na dzień przybywa coraz więcej osób, które postanawiają zsunąć maski na brodę, lub w ogóle ich nie nosić (jak na przykład ja:)

To DOBRZE, że rośnie WŚRÓD NAS ŚWIADOMOŚĆ i ODWAGA!!!

A przypomnę tylko, że tym razem WHO wykazała się i stwierdziła, że noszenie maseczek przez osoby zdrowe jest nieuzasadnione. Zresztą sam Minister Zdrowia publicznie wyznał, że nie nosi maseczki, bo nie ma objawów.

MAM KOLEJNĄ DOBRĄ WIADOMOŚĆ 😊

W przeprowadzonych sondażach spada liczba osób, które obawiają się zagrożenia zdrowia lub życia z powodu ogłoszonej „pandemii”.

Przypomnę tylko, że m.in. amerykański dziennik „The Washington Times” odważył się i napisał, że koronawirus TO NIE PANDEMIA, a WIELKIE OSZUSTWO MEDIALNE.

Co ciekawe, okazało się, że w kwietniu 2020 zmarło w Polsce ogółem mniej osób niż w kwietniu 2019 roku.

 

„Dodatkowo łączna liczba zgonów w czterech pierwszych miesiącach 2020 roku, jest niższa niż w latach ubiegłych, w tym samym przedziale czasowym”

 

KOLEJNA CIEKAWOSTKA – branża pogrzebowa narzeka na „mniejszy ruch” 😍

I NA KONIEC JESZCZE „WISIEŃKA NA TORCIE” 😊

Nieoficjalnie: CBA zainteresowało się zakupem „wadliwych” maseczek ochronnych przez resort, a opozycja domaga się DYMISJI ministra Szumowskiego.

I TYM OPTYMISTYCZNYM AKCENTEM życzę Wam Kochani Moi Wspaniałego dnia pełnego DOBRYCH MYŚLI i DOBRYCH WIADOMOŚCI…😊 …

Dlatego cały czas, nieustannie DZIELMY SIĘ czymś DOBRYM, Udostępniajmy, UŚWIADAMIAJMY innych, bo dzięki temu rośniemy w Siłę, bo w Naszej JEDNOŚCI jest właśnie ta SIŁA, MOC i MĄDROŚĆ, których nikt i nic nam nie odbierze, ani nie powstrzyma…

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz


Źródła:

https://kobieta.wp.pl/maseczkowi-sceptycy-wirusolog-i-psycholog-komentuja-argumenty-polakow-ktorzy-unikaja-zaslaniania-ust-i-nosa-6509436626466945a

https://www.money.pl/gospodarka/nieoficjalnie-cba-zainteresowalo-sie-zakupem-maseczek-od-trenera-narciarskiego-6509793557321857a.html

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *