Aleksandra Jagodzińska LIDER WŁASNEGO ŻYCIA

 

Książkę Docenili Ci, Co Odnieśli już SUKCES i Zostawili Swój Ślad Na Kartkach „LIDERA”, Wyrazili Szczerą Opinię, Dokonali Gruntownej Oceny i Co Najważniejsze: Udzielili Krótkich Wywiadów, Jakie Znajdziesz w „LIDERZE WŁASNEGO ŻYCIA”:

Nikodem Marszałek – specjalista w dziedzinie motywacji. W Polsce popularyzuje kursy związane z rozwojem osobistym, terapiami psychologicznymi, konsultacjami biznesowymi. Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki. Uczył się bezpośrednio u takich liderów i specjalistów jak: Brian Tracy, Zig Ziglar, dr Denis Waitley, Dexter Yager. Autor książek: „Motywacja bez granic. W jaki sposób najlepsi osiągają swoje cele i sukcesy”, „Odrodzenie Feniksa”. Wraz z Rozalią Garlicką stworzył metodę „Świadomej pracy z duszą”.

 

Aleksandra w swojej książce uczy od podstaw asertywności, wiary w siebie, jak kobieca ręka wpływa na zarządzanie. Ma ludzkie podejście do pracy w grupie, przywództwa, biznesu. W książce zawartych jest wiele pomysłów, własnych wypracowanych „sztuczek” zwiększających sprzedaż – co wielu kierowników, menadżerów z pewnością zainspiruje, bo opisuje nasz rodzimy rynek. Zawsze lubiłem czytać i zaglądać do książek napisanych przez naszych rodaków, bo ich osiągnięcia bardziej rezonują, niż te zawarte w zagranicznych publikacjach. No cóż, Polska to specyficzny rynek, a wielu naszych liderów jest na światowym poziomie. Zacznij swoją przygodę, ale również dowiedz się nowego na temat przywództwa osobistego i społecznego z książki Aleksandry, bo ja pierwsze rozdziały czytałem z zaskoczeniem i entuzjazmem, wzdychając.

P.S. Więcej kobiet na kierowniczych stanowiskach, to bym widział. Chyba, że my, mężczyźni, nauczymy się działać z empatią i zrozumieniem. Aleksandra zrobiła tutaj pierwszy krok.

 

Paweł Lenar – trener, przedsiębiorca, lider aktywnie działający w marketingu sieciowym. W krótkim czasie zbudował wielotysięczną strukturę MLM rozwijającą się w Polsce, w Europie i na świecie. Zwycięzca w konkursie PNSA 2011 (Polish National Sales Awards – nagradza najlepszych w sprzedaży), autor książek: „MLM Profesjonalny marketing sieciowy – sposób na sukces w biznesie”, „Sekrety skutecznych prezentacji multimedialnych”, „Profesjonalna prezentacja multimedialna. Jak uniknąć 27 najczęściej popełnianych błędów”, „ SWiSHmax. Ćwiczenia”.

 

„Gratuluję książki, bardzo praktyczny przewodnik.

Myślę, że książka będzie bardzo pomocna dla wielu ludzi”

 

Joanna Janikowskaniezależna partnerka i współtwórczyni rynku Synergy WorldWide – firma oferująca najwyższej jakości produkty dedykowane ochronie życia i zdrowia. Należy do grona mówców „Skrzydeł Sukcesu”. Wraz z mężem współpracują z liderami MLM tworząc wspólnie biznes, który nazywają „biznesem z duszą”. Ich przesłanie nakłada się na misję Synergy: POZOSTAW PO SOBIE ŚLAD, więc i Joanna Janikowska pozostawiła ślad u mnie, na stronach tej książki.

 

„Niezwykle trafne i esencjonalne ujęcie tematu. Choć autorka książki kieruje swój poradnik głównie do osób zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, to zawarte w niej, sprawdzone rozwiązania, wskazówki i sugestie z pewnością będą pomocne również dla osób zajmujących się innego rodzaju działalnością. Jej dodatkową zaletą jest umiejętne zastosowanie wypowiedzi ludzi sukcesu, dzięki czemu nie tylko edukuje, ale również inspiruje i motywuje”

 

 

Jakie KORZYŚCI Oferuje Ci „Lider Własnego Życia”?:

  • Twoja umiejętność delegowania zadań oraz wyznaczania celów zostanie podkręcona na najwyższy poziom, bo w tej książce opisane jest krok po kroku jak tego dokonać. To nie jest sucha teoria, są to zebrane doświadczenia i życiowe przykłady
  • Podniesiesz kurtynę i zobaczysz jak zwiększyć sprzedaż oraz swoją wydajność? Co daje praca w grupie oraz umiejętność dostosowania się do rozmówcy?
  • Opisane są tutaj liczne przykłady z mojego życia zawodowego, a także osób z areny międzynarodowej. Dowiesz się jak broniłam się przed agresją ludzi, którzy byli wrogo nastawieni do współpracy? Jak uniknęłam licznych siniaków i potłuczeń w asyście straży miejskiej?
  • Niebywałe historie i co najważniejsze,  z życia wzięte i dokładnie opisane. Wykazałam także w jaki sposób należy okazywać swoją asertywność nie psując relacji z pozostałymi członkami Twojej grupy. W książce udostępniłam „grę” pozwalającą sprawdzić się w pracy. Otrzymasz również pytania pomagające określić Twój cel życiowy, a także przykłady, które zobrazują Ci cały ten proces.

 

 

BEZPŁATNY FRAGMENT POBIERZ W TYM MIEJSCU – Kliknij

Zamów w księgarni – TUTAJ

lub skontaktuj się ze mną mailowo:

insidejob.pl@gmail.com

ajm@aleksandrajagodzinska.pl