aleksandra-jagodzinska-lepsza-bolesna-prawda-niz-slodkie-klamstwo-o-czym-nie-mowi-nam-rzad-wstrzymane-paszporty-noszenie-maseczek-jest-szkodliwe-dla-zdrowia

Lepsza bolesna PRAWDA, niż słodkie KŁAMSTWO – o czym głośno nie mówi Rząd…?

Uważam, że lepsza jest nawet bolesna PRAWDA, niż słodkie KŁAMSTWO, które przecież Prawdą nie jest, a potrafi być bardzo krzywdzące. Kłamstwo to taka gra na zwłokę, zwodzenie kogoś, oszukiwanie, aby tylko coś ugrać, zyskać i zachować dla siebie.

Myślę, że to porównanie idealnie pasuje do tego, CO OBECNIE WYPRAWIA NASZ RZĄD oraz do tego, o czym w ogóle nie mówią na organizowanych przez siebie konferencjach…

Jakie to Smutne i Żałosne, że są w stanie zrobić wszystko, aby tylko utrzymać się przy Władzy… i nieważne, że mój jeden z  wpisów na FB został skasowany, bo komuś się nie spodobało to, co piszę. Ważna jest, była i zawsze będzie PRAWDA.

Na początku pojawiła się pewna kobieta, która w swoim komentarzu stwierdziła, że takich jak ja powinno się publicznie wystrzelać dla przykładu, bo nie słucham i nie szanuję Rządu oraz tego, co mówią i robią. Potem pojawiły się mniej lub bardziej wulgarne komentarze pozbawione jakiejkolwiek merytoryki i rzetelnej wiedzy, które nie wnosiły niczego konstruktywnego, więc były usuwane przeze mnie.

Następnie nastąpiło skreślanie mnie z grona tzw. znajomych, ale… te wszystkie osoby nie spodziewały się jednego… że na ich miejsce pojawi się ogrom nowych znajomych i osób, które myślą i czują podobnie jak JA, które SAMODZIELNIE MYŚLĄ, które potrafią połączyć Fakty i którym zależy na tym, aby SZERZYĆ ŚWIADOMOŚĆ i PRAWDĘ oraz DZIELIĆ SIĘ TYM WSZYSTKIM z innymi ludźmi.

Miało być o PROROKU SZUMOWSKIM, ale nie będę się rozpisywać już na jego temat, bo po prostu szkoda słów na tego jakże niewiarygodnego człowieka, który zmienia zdanie z prędkością światła i przesuwa sobie szczyty zachorowań z miesiąca na miesiąc, według własnego widzi mi się i który nakazał wszystkim Polakom, aby nosili maseczki, a sam ich nie nosi, bo uznał, że nie musi, bo nie ma objawów…

…a wiecie DLACZEGO tak naprawdę WYDANO NAKAZ NOSZENIA MASECZEK?

…bo kilku przedsiębiorców powiązanych z PiSem otrzymało koncesję na import maseczek i „wypadałoby” nieźle na tym zarobić.

• „Wyborcza” ma dokumenty świadczące o tym, że zamówione w Chinach przez KGHM maseczki to niewiele warte dla medyków jednorazówki, za które koncern prawdopodobnie grubo przepłacił pośrednikowi – spółce założonej przez byłego oficera WSI”, gdzie pośrednik dostał 8 zł od sztuki, a cena detaliczna na Poczcie wynosiła 9,99zł.(zatem pośrednik zarobił na maseczkach najwięcej)

a teraz BARDZO WAŻNA INFORMACJA dla osób, które upierają się przy noszeniu maseczek, otóż…

• „Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiada, że noszenie maseczek przez wszystkich Polaków jest konieczne, a ten nakaz będzie trwał co najmniej rok. WHO stwierdza jednak, że nie ma to uzasadnienia, odradzając noszenie masek przez zdrowe osoby” – akurat z tym stwierdzeniem Światowej Organizacji Zdrowia zgadzam się w 100%, bo ma to uzasadnienie i medyczne i logiczne.

…a czy wiedzieliście, że Rząd ZARZĄDZIŁ KWARANTANNĘ DOMOWĄ W CHMURZE MICROSOFTU?

• „Aplikacja, której obowiązkowo muszą używać osoby objęte kwarantanną, przetwarza dane nie na rządowych serwerach, lecz w komercyjnej chmurze obliczeniowej. Zlecenie trafiło do firmy na podstawie przepisów specustawy o COVID-19. Przewidziane wynagrodzenie to 2,5 mln zł plus 0,2 mln zł na usługi dodatkowe”

• „Póki co dziennikarze Pulsu Biznesu nie uzyskali odpowiedzi od ABW, czy agencja weryfikowała kody źródłowe aplikacji Kwarantanna Domowa”.

Warto jeszcze wspomnieć o kolejnym WPROWADZONYM przez Rząd OGRANICZENIU PRAW OBYWATELSKICH, a mianowicie WSTRZYMANO WYDAWANIE PASZPORTÓW… tak, tak…

• „O nowym paszporcie można zapomnieć. Polacy nie mogą otrzymać paszportów, mimo że spełniają wszystkie warunki przewidziane w przepisach.

BEZ ŻADNEJ PODSTAWY PRAWNEJ wprowadzono nowe zasady wydawania paszportów, a są to trzy warunki: „potrzeba leczenia za granicą, wyjazd z powodu śmierci bliskiej osoby albo podróż służbową”.

• Osoby ubiegające się o paszport, często muszą „spowiadać się” z tego, po co w ogóle im ten dokument”, a Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji milczy w tej sprawie.

ALE JEST NADZIEJA! Co mam na Myśli…?

• „Członkowie Sieci Obywatelskiej Watchdog złożyli do prokuratury zawiadomienie o możliwości POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PRZEZ PREZESA PiS Jarosława Kaczyńskiego, lidera Porozumienia Jarosława Gowina, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz wielu członków rządu z premierem Mateuszem Morawieckim na czele”.

• „Politycy czują, że mogą wszystko” – powiedział Wirtualnej Polsce prezes stowarzyszenia Szymon Osowski i to skłoniło stowarzyszenie do podjęcia konkretnych działań, a ja dodam od siebie, że… NIC NIE TRWA WIECZNIE i wszystko ma swój koniec…

Moi Drodzy… naprawdę WARTO ROZEJRZEĆ SIĘ, POSZUKAĆ rzetelnych informacji, ZAPOZNAĆ SIĘ Z FAKTAMI, a nie MITAMI jakie często głosi Rząd z prezydentem Dudą W TLE?

Napisałam W TLE, bo PRAWDZIWY PREZYDENT JEST PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, a nie tylko zwolenników jednej partii. Prawdziwy prezydent myśli i podejmuje decyzje Samodzielnie, a nie słucha wytycznych „szeregowego” posła z Nowogrodzkiej.

Naprawdę WARTO NA SPOKOJNIE ZASTANOWIĆ SIĘ, czy to, co robi Rząd jest słuszne i dobre dla Polski, więc i dla nas wszystkich?

Jeśli NIE, to dlaczego tak robią? Na jakiej podstawie podejmują określone Decyzje i DLACZEGO PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE MA NIC WSPÓLNEGO z partią rządzącą, która taka jest tylko z nazwy…?

Ps. Arena (na zdjęciu ze mną:), gdzie kiedyś walczyli gladiatorzy na śmierć i życie – myślę, że jest to DOBRE PORÓWNANIE do obecnej areny naszego kraju, gdzie teraz rozgrywają się walki i toczą się losy: BYĆ, albo NIE BYĆ dla naszej demokracji, wolności, Konstytucji i przestrzegania oraz szanowania praw człowieka, naszych praw…

Pamiętajcie, że to w naszej JEDNOŚCI jest SIŁA i MĄDROŚĆ do DZIELENIA SIĘ Świadomością i dokonywania DOBRYCH oraz KONSTRUKTYWNYCH ZMIAN… zatem do Dzieła GLADIATORZY i GLADIATORKI! 🙂 

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz

 


Źródła:

https://www.money.pl/gospodarka/ministerstwo-zdrowia-kupilo-maseczki-od-znajomego-ministra-szumowskiego-teraz-zada-zwrotu-pieniedzy-6509608986204289a.html

WHO odradza rutynowe noszenie masek przez zdrowe osoby!

https://www.wojskonews.pl/article,w_antonowie_przylecialy_jednorazowe_maseczki_za_ktore_posrednik_dostal_8_zl_od_sztuki_to_spolka_bylego_oficera_wsi.html

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-kaczynski-ziobro-i-gowin-popelnili-przestepstwo-czuja-ze-moga-wszystko-6509292637378177a

https://natemat.pl/308013,problemy-z-wyrobieniem-paszportu-w-polsce-mswia-milczy

https://www.pb.pl/kwarantanna-domowa-w-chmurze-microsoftu-987167

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − thirteen =