|||

KTO WEŹMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ za Pandemię i Przymusowe Szczepienia?

 

To prawda… „łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”…

W ostatnim czasie bardzo zaangażowałam się w tematy dotyczące tego, co dzieje się w naszym kraju, co wyprawia nasz Rząd i jaki to ma wpływ na nasze życie. Od tego też czasu śledzę na bieżącą informacje, czytam artykuły, oglądam wywiady i filmy z tym związane, weryfikuję źródła i…

…MAM WRAŻENIE JAKBY KTOŚ NAMI STEROWAŁ…

…a także uważam, że ZOSTALIŚMY OSZUKANI i NIE MA ŻADNEJ PANDEMII, a za to jest to EKSPERYMENT NA SKALĘ ŚWIATOWĄ…

Widzę jak to podzieliło ludzi, jak walczą między sobą, wyzywają się i mnie, dają upust swoim frustracjom, swojej złości, a także niezadowoleniu. A wystarczyłoby tylko ZACZĄĆ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ, zebrać Fakty, weryfikować źródła informacji i obiektywnie przyjrzeć się temu, co jest wyprawiane na arenie międzynarodowej jak i w Polsce.

Czy zastanowiliście się chociaż przez chwilę NA JAKIEJ PODSTAWIE ZOSTAŁA OGŁOSZONA PANDEMIA? Ówczesna skala zachorowań nie wskazywała na ogłoszenie tej pandemii przez WHO, a jednak to zrobili? DLACZEGO I JAKIE TO DAŁO SKUTKI?

– może dlatego, że od lat WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) walczy z wewnętrzną korupcją. Jest sponsorowana przez korporacje farmaceutyczne, a także przez fundację Bill’a Gates’a, który w dużym stopniu wpływa na podejmowane przez WHO decyzje, wpłacając milionowe sumy na konto tej organizacji, a któremu mocno zależy, aby zalać cały świat Szczepionką – CUD na koronawirusa

– może też dlatego, że prezydent USA Donald Trump dowiedział się, że WHO zataiła prawdziwe dane, zbytnio bazując na wskazówkach i danych napływających z Chin i tym samym oszukali świat na temat skali epidemii. W odpowiedzi na to Trump zlecił wycofanie finansowania POZBAWIONEJ JUŻ WIARYGODNOŚCI ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. Co postanowi Polska? Czy nadal będzie wspierać działalność WHO, która wzbudza wiele zastrzeżeń pod kątem finansowym jak i moralnym?

JAKIE TO DAŁO SKUTKI w Polsce…? Podsumujmy:

to nie epidemia/pandemia spowodowała katastrofalne skutki ekonomiczne i gospodarcze w Polsce, a nieudolne decyzje i działanie Rządu. Zrzucanie wszystkiego na pandemię koronawirusa jest wygodne, prawda? Ale co mają powiedzieć ludzie, którzy stracili często dorobki swojego życia, swoje firmy, pracę, a często także nadzieję targając się na własne życie…?

bezprawne stosowanie przymusów, nakazów, zakazów i karanie nas mandatami (przypomnę nie wprowadzono, ani stanu klęski żywiołowej, ani stanu wyjątkowego, które do tego uprawniają) i łamanie w ten sposób przez Rząd Konstytucji jak i praw człowieka, naszych praw

zamknięte granice, przymusowe wysyłanie ludzi na 14 dniową kwarantannę, odbieranie w ten sposób możliwości zarobkowania przez pracowników transgranicznych, nie wspominając o długiej i bolesnej rozłące z rodziną i bliskimi. To wszystko sprawiło, że ludzie zaczęli się buntować i protestować.

forsowanie przez Rząd ustaw pod osłoną wirusa, z którymi wcześniej nie zgadzała się większość społeczeństwa i protestowała. Wykorzystywanie koronawirusa do utrzymania władzy i organizowania wyborów korespondencyjnych, które nie będą, ani demokratyczne, ani powszechne, ani zgodne z Konstytucją oraz prawem

Zatem… NA JAKIEJ PODSTAWIE ZOSTAŁO TO WSZYSTKO ZROBIONE i nadal jest robione?

– przecież nie na podstawie PANDEMII, KTÓREJ TAK NAPRAWDĘ NIE MA. (na chwilę obecną zmarło na koronawirusa ponad 244 tys. osób na całym świecie, a wyzdrowiało ponad 1 milion!, gdzie na zwykłą grypę umiera rocznie ponad 160tys. osób, a na Hiv/Aids ponad 500 tys.)

– owszem może i jest wirus grypy, na który szczególnie narażone są osoby starsze, obciążone innymi chorobami i biorące leki, które do tego bardzo obniżają odporność…

…ale TO NIE POWÓD, ABY SIAĆ PANDEMIĘ STRACHU, zamykać wszystko, co się tylko da, z ludźmi w domach włącznie, rozkładać gospodarkę na łopatki, przymuszać do noszenia bezsensownych maseczek, które nie pomagają, a wręcz szkodzą i wlepiać mandaty, za każdy wyraz sprzeciwu

I jeszcze jedna BARDZO WAŻNA KWESTIA, która NIE DAJE MI SPOKOJU i z tego, co widzę większości osobom już nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, a mowa o…

…PRZYMUSOWYCH SZCZEPIENIACH!!!

TUTAJ POPISAŁ SIĘ minister Szumowski, który powiedział, że będziemy nosić tak długo maseczki, aż wyszczepi nas wszystkich – to JAKIŚ OBŁĘD i TERROR.

W ślad za Szumowskim poszedł poseł JAROSŁAW GOWIN twierdząc, że trzeba stworzyć taki system, aby zaszczepić wiele milionów Polaków w krótkim czasie.

– przypomnę, że chce on JAK NAJSZYBCIEJ „WYSZCZEPIĆ brakującą część populacji, która nie kontaktowała się jeszcze z wirusem”.

Twierdzi, że za rok tak będzie – co za bzdury, WIRUS POCZEKA SOBIE ROK, AŻ STWORZĄ SZCZEPIONKĘ, a o mutacji szczepów wirusa nic nie mówią, tj. za rok tego wirusa może już nie być i pojawić się może zupełnie nowy wirus grypopodobny, a oni będą chcieli szczepić ludzi na koronawirusa.

Chyba, że WHO, Unia Europejska z Bill’em Gates’em na czele wymyślą sobie kolejnego „groźnego wirusa”, aby tylko wyszczepić całą populację i zarobić na tym niewyobrażalne pieniądze

No cóż… wyrósł nam kolejny prorok zaraz obok ministra Szumowskiego, który bawi się w prognozowanie żywotności wirusa i proponuje Magiczną SZCZEPIONKĘ, o której składzie nic nie wiadomo, ani o jej skutkach ubocznych, o śmierci nie wspominając.

PRZYPOMNĘ TYLKO, że…

„kiedy w 2009 roku WHO ogłosiła pandemię świńskiej grypy wywołaną przez wirus A/H1N1 i zaleciła szczepienia, na rynku pojawiły się preparaty zatwierdzone przez Europejską Agencję Leków, których skuteczność wynosiła zaledwie 40 proc. Szczepionki te dopuszczono wówczas do obrotu warunkowo, właśnie w dużym pośpiechu. Polska ich nie zakupiła.

Dr Kotłowski ma też poważne wątpliwości, czy można stworzyć uniwersalną szczepionkę, która skutecznie pokonałaby wszystkie występujące już odmiany SARS-CoV-2. Według niego takiej możliwości nie ma”.

ZAPYTAM WIĘC: KTO WEŹMIE ZA TO PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ, FINANSOWĄ I MORALNĄ?

Kto będzie odpowiadał za wszelkie powikłania, utratę sprawności fizycznej, psychicznej, a także utratę życia na skutek podania tej przymusowej szczepionki „robionej na kolanie”?

I tutaj nie ma znaczenia, czy ktoś jest antyszczepionkowcem, czy jest za szczepieniami – tutaj mowa jest o PRZYMUSIE, o narzucaniu komuś czegoś, bez jego wyraźnej zgody. Tutaj mowa jest o chęci EKSPERYMENTOWANIA sobie na zdrowiu i życiu ludzkim.

Ja JESTEM WROGIEM PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ i otwarcie mówię STOP PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM.

Zastanówcie się dobrze i przemyślcie to sobie na spokojnie… JAK SIĘ CZUJECIE Z TYM, KIEDY KTOŚ PRÓBUJE WAS DO CZEGOŚ ZMUSIĆ i dlaczego to robi…? Podoba Wam się to?

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz

 


Źródła: 

https://magazyn.wp.pl/finanse/artykul/swiat-czeka-na-szczepionke-wyscig-przyspieszyl

https://chnnews.pl/polska/item/4555-gowin-system-by-zaszczepic-wiele-milionow-polakow-w-krotkim-czasie.html

https://independenttrader.pl/kto-zyska-na-zniszczeniu-gospodarki.html

https://www.worldometers.info/

https://businessinsider.com.pl/polityka/krzysztof-bosak-apeluje-o-koniec-finansowania-who-przez-polske/e6qe924

https://businessinsider.com.pl/usa-zawieszaja-wplacanie-skladek-na-who/9t8vk21

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-australia-chce-wszczecia-miedzynarodowego-sledztwa-ws-powsta,nId,4456177

Szumowski o przymusowej szczepionce: “Napierw osobom najbardziej narażonym, a później reszcie społeczeństwa”

https://www.facebook.com/watch/?v=588614141753229

https://m.cda.pl/video/514201538?fbclid=IwAR3chGJgnZilqQuH67jJdEEIc1sjRABvRzRSTcIer1yB79xVcYIv_p3a9dU

https://youtu.be/65KX8llwYLs

https://youtu.be/KETyrlbAFR8

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *