Kiedy się BOISZ, bo nie wiesz, co Przyniesie Przyszłość…?

 
Kiedy się boisz, bo nie wiesz, co przyniesie przyszłość – zatrzymaj się na Chwilę i zastanów się, czy czasami bardziej nie boisz się swojego Wyobrażenia na dany temat i co sprawia, że chcesz podążać za Głosem Lęku, a nie Intuicji…?
 
Kiedy odczuwasz ból fizyczny i zastanawiasz się, dlaczego to Ci się przytrafia – pomimo trudności i cierpienia spróbuj odwrócić swoją Uwagę od Bólu, bo oddajesz temu całą swoją Energię. Skieruj ją na to, jak chciałbyś się czuć, bo co stoi na przeszkodzie, abyś Uruchomił swoją Wyobraźnię, zobaczył siebie zdrowego i szczęśliwego i Poczuł to całym sobą…?
 
Kiedy chce Ci się płakać, bo czasami brakuje Ci sił, tracisz nadzieję i nie wiesz już co masz robić – nie powstrzymuj łez, swojego żalu, a nawet pretensji i złości. Wypłacz się, wykrzycz, daj upust swoim emocjom, a potem… otrzyj łzy, wstań i głośno powiedz, że Dasz radę, że Poradzisz sobie i pod żadnym pozorem Nie trać Nadziei! bo przecież Nadzieja nie boli, prawda…?
 
Kiedy przestaniesz słuchać głosów w swojej głowie, które sprawiają, że czujesz się źle, że opadają Ci skrzydła. Kiedy przestaniesz słuchać wiadomości i osób, które nie mają nic wspólnego z Prawdą, Uczciwością, Dobrem i Sprawiedliwością. Kiedy przestaniesz się nakręcać i wkręcać w spiralę złości i nienawiści.
 
Kiedy przestaniesz przejmować się tym, na co nie masz wpływu, a zajmiesz się tym, na co masz duży wpływ, na przykład na swoje myśli, reakcje i postępowanie. Kiedy to wszystko sobie Uświadomisz, uspokoisz się i wybierzesz Drogę, która Buduje, a Nie Rujnuje…
 
…wówczas Zobaczysz różnicę w Jakości swoich myśli i uczuć oraz Poczujesz, że istnieje niewidzialna Siła, która może i potrafi Wszystko. Tylko Uwierz w to, otwórz swoje Serce i Umysł na Nowe myślenie i czucie.
 
Nie słuchaj więc żadnych głosów, od nikogo, kto Straszy, Manipuluje, Oszukuje, odbiera Nadzieję, kto podkopuje Twoją Wiarę, Pewność siebie i sprawia, że nic nie ma sensu, że świat, ludzie i życie są źli i niesprawiedliwi.
 
Odejdź od tego i od tych, co ściągają Cię w dół – wybierz siebie, wybierz Spokój i Wiarę w to, że Wszystko będzie Dobrze, że Wszystko ułoży się Pomyślnie… 💗
 
Ps. Nie znam autora tego zdjęcia, ale przyznacie, że jest piękne i bardzo wymowne…
 
 

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *