|||

JAKIE TO MA ZNACZENIE, że prawie każdy ma już tego dosyć…?

 

JAKIE TO MA ZNACZENIE, że PRAWIE każdy ma już dosyć tego bezprawia, łamania Konstytucji przez rząd, nakładania na nas nakazów, zakazów, mandatów, zastraszania, okłamywania, manipulowania, wykorzystywania przez rząd władzy dla załatwiania własnych interesów, forsowania ustaw, które jeszcze bardziej uwsteczniają i ograniczają Polskę, więc i nas – Polaków?

Napisałam PRAWIE, bo niektórym to się podoba i to popierają z różnych, nieznanych mi powodów…

JAKIE TO MA ZNACZENIE, czy PiS rzekomo rozważa dymisję obecnego prezydenta w razie, gdyby wybory korespondencyjne nie doszły do skutku, bo ekipa Gowina nie poprze „zbawiennego” planu Prezesa? dzięki tej ostatecznej rozgrywce, PiS zyska czas na rozpisanie od początku nowych wyborów, w których ponownie wystartuje obecny prezydent Duda – TUTAJ ZNACZENIE MA TO, CO TY ZROBISZ, CZY ZAGŁOSUJESZ i NA KOGO ODDASZ SWÓJ GŁOS?

JAKIE TO MA WSZYSTKO ZNACZENIE?

Skoro elektorat PiS (ponad 8mln) jest zsyscyplinowany i wierny władzy i choćby góry srały – oni wezmą udział w wyborach i zagłosują na swojego „Zbawcę Świata”, A TY CO ZROBISZ?

Dalej będziesz narzekać, że jest źle, niedobrze, że to dyktatura, terror, ale CZY W OGÓLE ZAMIERZASZ COŚ Z TYM ZROBIĆ? – TO MA WŁAŚNIE ZNACZENIE, a pamiętaj, że nas Wszystkich uprawnionych do głosowania jest 30 mln osób, więc jest nas więcej niż zwolenników PiSu i obecnego prezydenta. Zatem JAK SiĘ WSZYSCY RUSZYMY – PiS i Duda NIE MAJĄ SZANS…

JAKIE TO MA ZNACZENIE, że lekarze z całego świata w tym i z Polski już głośno i otwarcie mówią, że nie ma żadnej pandemii, że są informacje, które potwierdziły Stany Zjednoczone, że WHO sfałszowała dane, aby tylko ogłosić stan pandemii na życzenie koncernów farmaceutycznych, lobbystów i wielkich sponsorów (w tym wszechobecnego Billa Gatesa)…

…a nasz rząd z ministerem Szumowskim na czele dalej nakazują nosić bezsensowne maseczki, narzucają przymusową kwarantannę, trzymają w zamknięciu określone firmy usługowe, gastronomiczne, artystów różnego pokroju twierdząc, że nadal istnieje zagrożenie koronawirusem, ale żłobki, przedszkola już otwierają, a szkoły chcą niebawem otworzyć – dla dobra gospodarki i ludzi, aby rodzice mogli wrócić już do pracy. Tyle, że niektórzy nie mają już do czego wracać.

I TUTAJ WŁAŚNIE MA ZNACZENIE JAK TY SIĘ ZACHOWUJESZ?

Czy siedzisz tylko na kanapie, oglądasz Netflixa i od czasu do czasu rzucisz jakimś „mięsem”, żeby nie było, że nic nie zrobiłeś… A może jesteś w gronie tej grupy, która traktuje osoby przebywające na kwarantannie jak trędowatych, a lekarzom i pielęgniarkom odmawiasz pomocy, nie obsługujesz ich, bo myślisz, że się zarazisz, bo brakuje Ci tak naprawdę rzetelnej wiedzy, a nie tylko tej pochodzącej z tv? A może „lecisz” na otwarcie IKEI i stoisz w kilometrowej kolejce, bo być może od tej kwarantanny meble Ci się popsuły?

…i co? JUŻ JEST DOBRZE?

Galerie otworzyli, wyprzedaże ruszyły, ale…

TO NIC, ŻE „zamaseczkowany” musisz chodzić…

TO NIC, ŻE rząd uruchomił największą w Europie wytwórnię maseczek i chce osiągnąć pułap produkcji 100 mln maseczek miesięcznie. Co prawda cena ma być atrakcyjna, bo maseczka ma kosztować 1,99zł, ale masz ją nosić i już, bo w końcu trzeba komuś te miliony maseczek sprzedać.

TO NIC, ŻE specjaliści, lekarze, wirusolodzy podważają zasadność noszenia tych maseczek, bo one w ogóle nie chronią przed wirusem, a są skupiskiem bakterii, które zbierasz nosząc taką maseczkę i to ma negatywny wpływ na Twoje zdrowie.

TO NIC, ŻE minister Szumowski przesunął niczym Wielki Prorok szczyt zachorowań na koronawirusa na jesień, bo przecież on bardzo dobrze wie, że od noszenia takiej maseczki może dojść do poważnych problemów z płucami i niedotlenienia krwi.

On z pewnością wie, bo przecież jest Ministrem Zdrowia, że nosząc maseczkę wdycha się z powrotem do płuc wydychany dwutlenek węgla. Nie mówi też nic o tym, że nosząc taką maseczkę, warto zaopatrzyć się (szczególnie osoby starsze) w pulsoksymetr, który monitoruje poziom tlenu we krwi, którego spadek może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia.

TO NIC, ŻE wirus mutuje, że powstają różne jego szczepy i po obecnym koronawirusie zaraz może nie być śladu. To już nikogo nie obchodzi, bo najważniejsze jest to, aby przymusowo wyszczepić wszystkich na „Koronę”, która już dawno spadła z głów tych, którzy rozpętali całą tą maskaradę, manipulując danymi, kłamiąc, strasząc i zamykając wszystko i wszystkich.

TO NIC, ŻE populacja ludzi na całym świecie liczy ponad 7mld ludzi, a na koronawirusa zmarło do tej pory ponad 250tys. osób, gdzie wyzdrowiało ponad 1mln 200 tys. osób, gdzie na zwykłą grypę umarło już ponad 166 tys., na malarię ponad 335 tys., a na HIV/AIDS ponad 574 tys. (i te dane cały czas są aktualizowane w czasie rzeczywistym na stronie Worldometer)

TO WSZYSTKO NIE MA ZNACZENIA dla kogoś, kto NIE MYŚLI SAMODZIELNIE… dla kogoś, kto jest ślepo zapatrzony w rząd… dla kogoś, kto ignoruje lub tylko nastawia się na atakowanie, wyśmiewanie, wylewanie żółci chamstwa, swoich frustracji, złości, gniewu, niezadowolenia, ALE…

…MA TO OGROMNE ZNACZENIE DLA CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO, Samodzielnie Myślącego, człowieka, któremu Zależy na tym, aby żyć w Wolnym i bezpiecznym kraju, aby nie być do niczego przymuszanym, aby rozwijać się, aby Szanować i być Szanowanym i aby BYĆ DUMNYM Z BYCIA POLAKIEM… i aby…

MÓC SPOKOJNIE sobie wyjść na spacer na miasto, czy za miasto, do parku, czy lasu (bez oglądania się przez ramię, czy w pobliżu nie ma czasami jakiegoś policjanta z mandatem)… i aby móc ZE SPOKOJEM stanąć sobie pomiędzy drzewami i POCZUĆ BLISKOŚĆ Natury, poczuć, że się naprawdę żyje, że jest Dobrze, a nie tylko mówić o tym i UDAWAĆ, że tak właśnie Jest…

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz

——————————————————————————————————————– 

Źródła:

https://polskatimes.pl/onet-prawo-i-sprawiedliwosc-rozwaza-dymisje-andrzeja-dudy-wybory-zostalyby-rozpisane-na-nowo-jest-odpowiedz-prezydenta/ar/c1-14950346 

https://oko.press/znamy-oficjalne-wyniki/  

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200419642-PILNE-Donald-Trump-wstrzymal-finansowanie-WHO.html 

https://businessinsider.com.pl/polityka/krzysztof-bosak-apeluje-o-koniec-finansowania-who-przez-polske/e6qe924

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-lukasz-szumowski-o-aktualnej-sytuacji-epidemicznej/bshs1cn

https://www.rp.pl/Biznes/304139957-Rusza-masowa-produkcja-maseczek-w-Polsce.html

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/gigantyczna-kolejka-do-sklepow-sieci-ikea-polacy-p,63426

Doktor Andrzej Matyja – Prezezes Naczelnej Rady Lekarskiej miażdży Ministra Szumowskiego

https://chnnews.pl/polska/item/4560-szczepionka-na-koronawirusa-obowiazkowa-szumowski-odpowiedzial.html

https://www.worldometers.info/

https://www.youtube.com/watch?v=tsf1HL4deH4

 

https://www.youtube.com/watch?v=AkQB89ZEYz0

 

 

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *