|

JAK MYŚLI KSZTAŁTUJĄ TWOJE ŻYCIE…?

 mysli-ksztaltuja-zycie-potega-pozytywnego-myslenia-swiadomosc-podswiadomosc-fizyka-kwatnowa-synchronizacja-aleksandra-jagodzinska-swiadomy-rozwoj-osobisty-i-duchowy
_

Może spotkałeś/aś się z powiedzeniem, że MYŚLI KSZTAŁTUJĄ ŻYCIE.

Zatem KAŻDA TWOJA MYŚL KRYJE W SOBIE MOC, która pozwala jej urzeczywistnić się. Może też być świadomie kontrolowana przez Ciebie, a to z kolei wpływa na Twoje Samopoczucie, Zdrowie fizyczne i psychiczne.

Wiedz, że…

IM WIĘKSZA WIARA, TYM WIĘKSZE EFEKTY we wszystkim, na czym skupisz swoją Uwagę, więc i swoje Myśli.

SZCZERA WIARA UAKTYWNIA W SPOSÓB SWOBODNY LECZNICZE DZIAŁANIE MYŚLI.

Jest to możliwe tylko wówczas, jeśli nie jest to podyktowane przymusem. Im Dłużej Pielęgnujemy W Sobie Pozytywne I Przyjazne Myślenie, Tym Bardziej I Silniej Oddziałują One Na Właściwe Neuroprzekaźniki. Dzięki temu mogą one w większym stopniu wpływać na fizjologię mózgu.

Umysł (nie) Kontrolowany…

ABY PRZEJĄĆ KONTROLĘ NAD SWOIMI MYŚLAMI – musisz wiedzieć JAKIE PRZEKONANIA obecnie Tobą Kierują. To pozwoli Ci UMIEJĘTNIE KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE i z WIARĄ wprowadzać to, o czym Marzysz i czego Pragniesz.

Motywacja do Zmiany…

Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym TOWARZYSZY NAM MNIEJSZA LUB WIĘKSZA MOTYWACJA. Bez wątpienia jej udział ma kolosalny wpływ na całokształt naszych poczynań, planów i ustalanych celów.

Jednakże TO WŁAŚNIE TWOJA POSTAWA, MYŚLI I PODEJŚCIE MAJĄ ZNACZENIE i znajdują odbicie w Twoim życiu osobistym i zawodowym.

WAŻNE! Zawsze spodziewaj się Najlepszego.

POTĘGA POZYTYWNEGO MYŚLENIA…

ZNAJDUJE ona ODZWIERCIEDLENIE W TYM, CO NAM SIĘ PRZYDARZA i nieważne, czy w to wierzysz, czy też nie, tak po prostu się dzieje.

Przyciągamy to, o czym myślimy najczęściej. W ten sposób przyciągamy do swojego życia konkretne zdarzenia, ludzi i sytuacje.

Dlatego też każdego dnia Cierpliwie i Delikatnie NAKŁANIAJ SWÓJ INTELEKT DO WYTRWAŁEGO OCZEKIWANIA NA COŚ DOBREGO – ucz go tego, pokazuj, ćwicz.

W chwilach Zwątpienia i Niepewności…

ZAWSZE SŁUCHAJ SERCA – jego Głos usłyszysz tylko w momentach Wyciszenia i Głębokiej Kontemplacji… – znajdź na to czas ( na początek chociaż 5-10min. dziennie).
Takie podejście sprawia, że TWÓJ UMYSŁ ODPOWIEDNIO PROGRAMUJE SIĘ, a TWOJE SERCE EMANUJE ODPOWIEDNIĄ ENERGIĄ.
W ten sposób ZACZYNASZ PRZYCIĄGAĆ DO SIEBIE WŁAŚCIWYCH I POMOCNYCH LUDZI, a na Twojej drodze zaczynają pojawiać się wskazówki, podpowiedzi i wsparcie.

Więcej na ten temat dowiesz się z BEZPŁATNEGO e-booka „Poczucie Własnej Wartości i Miłości” – Wejdź TUTAJ 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *