|||

I CO DALEJ? Co poza krytyką Rządu i obecnej sytuacji? Gdzie inwestować swoją Duchową Energię…?

 

„No dobra, tak jest. I co dalej? Co poza tą krytyką? Co robimy? Bo ja wolę inwestować energię w to co chcę wspierać, niż zajmować się tym co mi się nie podoba i jest szkodliwe. Czyli oczywiście zauważam co boli i wybieram tworzenie i wspieranie energetyczne tego co może uzdrawiać. Więc co? Co Pani wspiera? Co Pani wybiera?”

Anno dobrze, że tak wybierasz i w taki sposób inwestujesz swoją Energię... Rozwój duchowy to nie tylko kontemplacja, medytacja, które są piękną podróżą w głąb i które transformują rzeczywistość… To również świadoma zamiana bólu, o którym wspomniałaś, a także wewnętrznego buntu, niezadowolenia, a czasami nawet złości – bez udawania, że wszystko jest ok – w ogień słów, które swoją energią spalają to, co jeszcze nie odeszło, a odejść miało…

To transformacja w Siłę, która wyraża się nie przemocą, atakiem, a Jednoczeniem się i szerzeniem świadomości oraz odważnym głoszeniem Prawdy, w której nie ma złości, a często jest skrywana wartość, o której nie wiedzą lub zapomniały niektóre osoby… To na chwilę obecną wybieram, bo tak czuję… Niewykluczone, że za dzień, może kilka dni, a może za tydzień, miesiąc to się zmieni i spłynie do mnie już coś innego… Więc wybiorę kolejną drogę jaką poczują moje Serce i moja Dusza… To teraz wybieram i tak też postępuję… Ty również podążaj swoją Drogą, za Głosem swojego Serca i dalej rozsiewaj wokół siebie Dobrą Energię, bo tego bardzo potrzebuje nie tylko Polska, ale cały świat…

~~~~~~

„Świetny post nie mogę wprost uwierzyć jak widzę ludzi w maskach ze tak łatwo dali sobie zamknąć usta jak niewiele trzeba popieram wspaniałe podsumowanie”

Alicjo dziękuję za miłe słowa. Są dwa rodzaje Strachu – jeden motywuje do konstruktywnych działań; drugi paraliżuje i powoduje uległość. Są dwa rodzaje reakcji na Strach – Zagrożenie: broń się, albo uciekaj – w zależności oczywiście od okoliczności. Biorąc pod uwagę nawet te dwa aspekty – ewidentnie widać w jakim kierunku podążyła większość osób…

~~~~~~

„Tajemnicze zaginięcia , morderstwa , samobójstwa . Mówicie , że wszyscy kłamią . A te wszystkie zgony za granicą to też sobie wymyśleli ? Bo rząd jest be , bo każe siedzieć w domu i robi to nam na przekór . To wszystko pokaże czas , czyja byla racja . Takie jest moje zdanie”

Beato nie przeczytasz u mnie żadnego słowa stwierdzającego, że wszyscy kłamią. Czytając ze zrozumieniem to, co piszę można wywnioskować, że jednak nie wszyscy kłamią i są na to dowody. I dobrze, że masz swoje zdanie, które szanuję. Tylko teraz ważne są wiarygodne źródła informacji, argumenty rzetelne i merytoryczne, z określonymi przykładami, jakie ja podaję i tym się dzielę z innymi ludźmi. Napisanie, że coś jest kłamstwem, bzdurą bez podania argumentów i podstaw potwierdzających określoną tezę jest takim pisaniem sobie dla pisania, aby tylko coś sobie napisać i postawić się. Tak wiele osób postępuje, ale o czym to świadczy…?

~~~~~~

Nie przejmujcie się różnicą zdań, komentarzy, które często wynikają z BRAKU ŚWIADOMOŚCI i gruntownej, rzetelnej Wiedzy… które mają również za cel zaatakować i powstrzymać.

Skupiajcie się na wpisach oraz komentarzach, które wnoszą coś DOBREGO i konstruktywnego, które niosą wartość, bo tym warto się ZAWSZE dzielić.

Szerzmy RAZEM Świadomość, pokazujmy ludziom Prawdę, a nie manipulację, strach i kłamstwa, które zalały już nie tylko Polskę, ale i cały Świat..

Miłego i DOBREGO dnia Wam życzę, pełnego Spokoju, DOBREGO Samopoczucia i DOBRYCH, wspierających Myśli…

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *