Jeśli masz 15 minut dziennie, wewnętrzną gotowość do Zmiany, to masz wszystko, aby Odkryć tajemnice budowania trwałych relacji, aby Nauczyć się stawiać granice i Odejść od tego, co ściąga Cię w dół...

KONIECZNIE ZOBACZ NAGRANIE VIDEO

Jeśli masz 15 minut dziennie, wewnętrzną gotowość do Zmiany, to masz wszystko, aby Odkryć tajemnice budowania

 trwałych relacji, aby nauczyć się stawiać granice i odejść od tego, co ściąga Cię w dół...

Tego wszystkiego dowiesz się z mojego NAJNOWSZEGO E-BOOKA "POZWALAM ODEJŚĆ WSZYSTKIEMU, CO MI NIE SŁUŻY"

W TYM E-BOOKU POZNASZ...

 Kluczowe aspekty psychologiczne, duchowe i energetyczne, które wpływają na Twoje życie oraz nauczysz się zadań i metod transformacji, które pomogą Ci zmierzyć się z wyzwaniami.

 Przygotuj się na emocjonującą podróż, która odmieni Twoje życie.

Jakie są główne tematy poruszane w e-booku i co ZYSKASZ po jego przeczytaniu?

W moim e-booku znajdziesz trzy części, które składają się na kompleksową analizę naszych relacji i życiowych wyborów.

Pierwsza część analizuje nasze życie z psychologicznego, duchowego i energetycznego punktu widzenia. Odkryje przed Tobą tajemnice naszych zachowań i sytuacji życiowych. Wyjaśnia powstawanie określonych wzorców postępowania i schematów myślowych
Druga część dostarczy Ci praktyczne narzędzia, sprawdzone i skuteczne zadania oraz metody transformacji, które pomogą Ci poradzić sobie z wyzwaniami
A trzecia część to czysta uczta dla Ciała, Umysłu i Duszy. Pozwoli Ci zrelaksować się i zainspirować dzięki moim sentencjom, refleksjom i przemyśleniom

Czy ten e-book jest odpowiedni dla każdego?

Tak, bez względu na Twój wiek, płeć czy doświadczenie życiowe, mój e-book pomoże Ci zrozumieć, jak funkcjonujemy w relacjach, jak możemy wpływać na ich jakość oraz kształtowanie własnej inteligencji emocjonalnej.

Niezależnie od tego, czy masz problemy w związkach, czy chcesz polepszyć swoje relacje z innymi ludźmi, czy też targają Tobą przeróżne myśli i emocje, ten e-book dostarczy Ci wiedzy i narzędzi, które mogą odmienić Twoje życie.

GDY PRZECZYTASZ MOJEGO E-BOOKA I WDROŻYSZ ZMIANY...

Zaczniesz swoją drogę do budowania trwałych i wartościowych relacji.


Samodzielnie i z pełną świadomością ustanowisz granice, których już nikt nie będzie przekraczał, a Ty będziesz żył w zgodzie z samym sobą.


Pozwolisz odejść temu, co wywołuje w Tobie lęk, ból, poczucie osamotnienia, co okrada Cię z Twojej energii i co ściąga Cię w dół i nie daje spokoju.


Staniesz się stabilny emocjonalnie, silny wewnętrznie i otworzysz swoje serce na prawdziwą, głęboką miłość.


POZNAJ AUTORKĘ E-BOOKA

Nazywam się Aleksandra Jagodzińska. Kilka słów o mnie:

Mam za sobą wiele lat pracy z ludźmi, gdzie prowadziłam zarówno szkolenia grupowe (dla firm) jak i indywidualne. Dla siebie i własnego rozwoju uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach zdobywając różne certyfikaty, m.in. Master Life & Career Coach, co pomaga w kształtowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowaniu relacji wspierających rozwój zawodowy i osobisty .

Piszę książki, artykuły, tworzę kursy i treningi, w których łączę elementy psychologii z duchowością i świadomością po to, aby odmienić najpierw życie wewnętrzne, a potem zewnętrzne.

W swoich pracach, artykułach, książkach, e-bookach i kursach skupiam się zarówno na aspektach zewnętrznych (obejmujących Ciało, Zdrowy Tryb Życia), jak i na docieraniu do WEWNĘTRZNEJ ENERGII (Uczucia, Emocje, Myśli – wgląd wewnętrzny) i wydobywaniu POTENCJAŁU, który stanowi o tzw. ENERGII AUTENTYCZNOŚCI, czyli tego, co w Tobie Prawdziwe.

ZAUFALI MI:

„Olu, jak to dobrze, że trafiłam tutaj, do Ciebie. W każdym razie nareszcie ktoś trafił w samo sedno, nie piszesz ogólników typu – pracuj , przepracuj, wybaczaj itp , z których nic nie wynika dla nie wiedzącego, jak to zrobić, tylko dajesz konkretne rady, wskazówki krok po kroczku. Ha, gdybym wiedziała jak, na pewno bym nie pytała… nie błądziła, nie kręciła się w kółko. Wszystkie Twoje rady to autentyczne wskazówki do pracy nad sobą, czytelne i konkretne. Super. Niech to będzie proste, wolne, ale ukierunkowane , bo… wtedy jest PRZEWODNIK, który pomaga w poruszaniu się po świadomym życiu…Bardzo, bardzo mi pomagasz… Myślę, że z Twoją pomocą rozplączę parę życiowych supłów, a małe supełki same się już rozplączą… Bo przecież są chęci i wola, tylko często nie wiadomo jak się za to zabrać. Dzięki…”

Marzena

„Olu, dziękuję, że udostępniłaś mi swoje mądre przemyślenia. Nie jestem już nastolatką, od zawsze dbam o swój rozwój osobisty i duchowy. Czuję się spełnioną osobą, lubię siebie, ufam sobie i nie boję się nowych wyzwań. Pracuję jako pedagog i doradca zawodowy oraz bibliotekarka. Ta praca wspiera też mój rozwój. Zawsze marzyłam pracować z ludźmi, być blisko ich emocji. Zrealizowałam swe marzenia… choć nie było łatwo. Jestem z siebie dumna. Moja praca jest dla mnie pasją, gdybym wygrała miliony i nie musiała pracować i tak pomagałabym ludziom odnaleźć siebie. Twoje mądre pytania dotyczące pracy nad sobą będą mi pomocne w mym osobistym życiu i w pracy zawodowej. Dziękuję Ci za piękne myśli i pomoc ludziom. Pozdrawiam cieplutko”

Dorota 

„Olu wiesz nie wiem jak to ująć słowami, ale bardzo się cieszę ,że trafiłam na tak ciepła i pełną miłości osobę jaką Jesteś , jak balsam na duszę ,serce, jak plaster miodu na trudno gojące rany ,jak światełko gdzieś migające na końcu tunelu, och dziękuję opatrzności za Ciebie za to ,że trafiłam na Twoja stronkę, wiele dzięki artykułom zaczęłam powoli rozumieć choć mam sporo latek .Pozdrawiam ciepło.”


Jolanta N.


„Olu, mnie Twoja obecność niemal uratowała życie… I kilku innym osobom, którym poleciłam. Nie chodzi tylko o emocjonalne pogodzenie się i przejście przez przeszłość. Dzięki Tobie wiem, że to nie wystarczy… Trzeba jeszcze pokochać w sobie to doświadczenie i pozwolić mu przepłynąć przez siebie bez zatrzymywania (...) 

 Marzena W.


OPINIE O MNIE:

WIEM jak to jest stracić bliską osobę,
jak to jest bardzo kochać i zostać boleśnie zranionym.

WIEM też, co to jest ciężka choroba,
co to jest ból fizyczny i wewnętrzny, rozdzierający nie tylko psychikę, ale i duszę.

WIEM to, bo doświadczyłam tego wszystkiego w swoim życiu, bo przeżyłam to.

WIEM też jak radzić sobie z różnymi trudnościami życiowymi, wyzwaniami.

Jak świadomie reagować na pojawiąjące się emocje, a także na różne sytuacje oraz zachowania innych osób.

Skąd to wszystko WIEM?

Ponad 10 lat doświadczenia, pracy z ludźmi, a przede wszystkim z samą sobą dało i daje adekwatne oraz wymierne efekty nie tylko dla mnie, ale i dla osób, które mi zaufały.

PRZETESTOWAŁAM wszystkie metody, techniki i sposoby zamieszczone w tym e-booku. SPRAWDZIŁAM, co działa, a co nie. ZEBRAŁAM informacje od moich czytelników, kursantów, osób, które korzystają z mojej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu POWSTAŁ ten e-book.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO PRZECZYTAĆ E-BOOKA + TWOJE REZULTATY PO JEGO PRZECZYTANIU:

PO PIERWSZE - Wiesz już, skąd biorą się określone sytuacje w Twoim życiu
PO DRUGIE - Nauczysz się budować trwałe i wartościowe relacje
PO TRZECIE - Potrafisz stawiać "zdrowe" granice i być sobą bez względu na okoliczności
PO CZWARTE- Zdobędziesz skuteczne narzędzia do transformacji osobistej i Zanurzysz się w inspirującej uczcie dla Duszy
PO PIĄTE - Odnajdziesz spokój, Znajdziesz inspirację i refleksje dla swojego rozwoju
PO SZÓSTE - Umiesz adekwatnie reagować na pojawiąjące się w Tobie emocje oraz sytuacje i zachowania innych osób
PO SIÓDME - Potrafisz odstresować się, wprowadzić w stan relaksu swoje ciało i poczuć ulgę

Jest to PREMIERA mojego najnowszego e-booka dostępna w PROMOCYJNEJ cenie - tylko TERAZ i tylko na tej stronie.

CO OTRZYMASZ W E-BOOKU?
"Pozwalam Odejść wszystkiemu, co mi nie służy"
wartość 127zł

168 STRON gruntownej wiedzy popartej doświadczeniem, życiowymi i naukowymi przykładami
20 przetestowanych i sprawdzonych ĆWICZEŃ, TECHNIK i METOD, które odmienią Twoje życie
10 BONUSOWYCH skutecznych zadań - narzędzi do transformacji osobistej
34 BONUSOWE lekcje, które stanowić będą ucztę dla Twojej Duszy, przyniosą Ci spokój, ulgę i refleksje

Dodatkowo otrzymasz ode mnie 2 EXTRA BONUSY:

#1 BONUS - nagranie mp3 
"MEDYTACJA przy kawie ~ herbacie"
wartość 45zł

Pierwszy bonus, który otrzymasz ode mnie to nagranie mp3 "MEDYTACJA przy kawie lub herbacie”
Ta medytacja pozwoli Ci wyciszyć się, przywróci uczucie równowagi i harmonii, zabierze od Ciebie natłok myśli i zdenerwowanie
"Medytację przy kawie ~ herbacie"  możesz zabrać wszędzie ze sobą i słuchać podczas picia swojej ulubionej kawy, herbaty, czy innego napoju. I nawet nie zauważysz jak odczujesz Spokój i się zrelaksujesz

#2 BONUS - poradnik (pdf) 
"MOTYWACJA DO ZMIANY - jak zmienić coś, aby się faktycznie zmieniło"
wartość 25zł

Drugi bonus, który otrzymasz ode mnie to poradnik "MOTYWACJA DO ZMIANY”
Z tego poradnika poznasz 11 SKUTECZNYCH METOD MOTYWACJI, 8 Technik Korygowania Błędów. Dowiesz się także JAK DOKONAĆ WEWNĘTRZNEJ PRZEMIANY DO SUKCESU?
Poradnik ten możesz ściągnąć sobie na telefon, komputer, czy tablet i czytać sobie w każdym miejscu: w domu, w parku na ławce, w ogrodzie na kocu, jadąc pociągiem, czy samochodem, ale koniecznie jako pasażer

Wartość całego pakietu to: 197zł

Jednakże tylko teraz i na tej stronie cały ten Zestaw oferuję Tobie
w cenie promocyjnej za:

67zł

WAŻNE! Ta atrakcyjna cena dostępna jest tylko i wyłącznie na tej stronie. Jak tylko opuścisz tę stronę, moja propozycja straci ważność i nie jest dostępna na żadnej innej mojej stronie.

KUPUJ BEZ OBAW
Otrzymujesz ode mnie 14 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji.

Albo e-book i zawartość Bonusów trafią do Ciebie i odczujesz efekty opisane w mojej ofercie, albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze, bez żadnych pytań w 14 dni od zakupu.

Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, nie musisz się tłumaczyć - wystarczy jedna wiadomość do mnie i zwracam wszystkie Twoje pieniądze.

Jestem całkowicie pewna, że przygotowane przeze mnie materiały będą dla Ciebie pomocne i wartościowe, więc nie mam problemu, aby dać Ci tak silną gwarancję.

Odkryj świat transformacji w jednym, zaskakującym e-booku.

NIE TRAĆ CZASU - odkryj tajemnice budowania trwałych i wartościowych relacji, stawiania granic oraz odchodzenia od negatywnych wpływów.

Bądź jednym z pierwszych, którzy zamówią ten niezwykły e-book w PROMOCYJNEJ CENIE i otrzymaj WARTOŚCIOWE BONUSY.

 NIE ZWLEKAJ - teraz jest najlepszy moment, aby podjąć działanie!