|||

DZIEJE SIĘ w Polsce i na Świecie w związku z Koronawirusem

 

DZIEJE SIĘ…

Polscy MEDYCY wszczynają protest. Porozumienie Chirurgów SKALPEL chce wszczęcia postępowania wobec m.in. ministra zdrowia za niedopełnienie obowiązków i narażenie na utratę zdrowia i życia pacjentów oraz personelu medycznego.

– zarzuty dotyczą także złamania przez ministra zdrowia wielokrotnie Kodeksu Etyki Lekarskiej, również podczas wypowiedzi w mediach.

DZIEJE SIĘ…

Polska, nierządowa stacja telewizyjna (tvn24) w końcu odważyła się i opublikowała „prawdziwe” przyczyny zgonów w Polsce i tak:
– na choroby nowotworowe i sercowo – naczyniowe ROCZNIE umiera 400 tys.osób
– DZIENNIE jest 1000 zgonów
– natomiast na Koronawirusa DZIENNIE umiera max 30 osób
(więc dlaczego zamknięto ludzi w domach? wprowadzono blokady granic? zakazano przemieszczania się? nakazano noszenie maseczek? rozłożono „na łopatki” polską gospodarkę?)

DZIEJE SIĘ…

Państwowa Akademia Nauk w opublikowanym przez siebie dokumencie stwierdza, że „Śmiertelność wśród zakażonych nowym koronawirusem jest niższa niż w przypadku innych chorób wirusowych”.

DZIEJE SIĘ…

Prezydent Stanów Zjednoczonych na swoim Twitterze nawołuje Amerykanów do „wyzwolenia” stanów objętych ograniczeniami. „Odniósł się w ten sposób do protestów osób domagających się zniesienia ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, dotyczących m.in. wychodzenia z domów i prowadzenia działalności gospodarczej”.

DZIEJE SIĘ…

Ludzie na całym świecie (m.in. Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy) tłumnie wychodzą na ulice i protestują przeciwko totalitarnym i represyjnym ustawom władzy związanym m.in. z działaniami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), której finansowanie odciął Donald Trump do czasu wyjaśnienia jaką rolę organizacja ta odegrała w „niewłaściwym zarządzaniu i w ukrywaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa”. Warto wspomnieć, że działanie WHO finansowane są głównie przez koncerny farmaceutyczne

DZIEJE SIĘ…

Coraz więcej nie tylko zagranicznych, ale i polskich lekarzy zaczyna głośno mówić o prawdziwym obliczu „rozdmuchanej” pandemii. „Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia” – powiedział w rozmowie dr. Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej.

DZIEJE SIĘ…

Obecny prezydent Polski nawołuje, aby Ci, co nie muszą pobierać 500+, zrezygnowali z niego, ale nie zamierza nikomu zabierać tego wsparcia, chociaż ze słów prezydenta można wywnioskować, że dobrze by było, aby jak najwięcej osób nie pobierało tego zasiłku, bo kasa państwowa świeci pustkami.

DZIEJE SIĘ…

Coraz więcej osób budzi się, potrafi czytać „między wierszami”, widzi, co się dzieje, dostrzega, że dzień po dniu odbierana jest im ich wolność, za którą nasi przodkowie oddali życie.

Coraz więcej ludzi JEDNOCZY SIĘ i rozumie, że bez wspólnego, dobrego działania nie zmieni się absolutnie nic…. że siedząc w domu na kanapie i oglądając Netflix lub grając w gry – nikt im nie zapłaci ich rachunków, rat kredytów, nie kupi jedzenia dla nich i dla ich dzieci, nie da pracy, nie przywróci utraconej lub zamkniętej firmy.

 

To wszystko JUŻ SIĘ DZIEJE na naszych oczach, WYDARZA SIĘ z jakiegoś BARDZO WAŻNEGO POWODU i ZAWSZE PO COŚ…

… może po to, aby POKAZAĆ nam Wszystkim dokąd zmierzamy myśląc i postępując w określony sposób…
... może po to, aby ODKRYĆ to, czego do tej pory nie dostrzegaliśmy, a co wymaga już DIAMETRALNEJ ZMIANY…
… może to, aby wspólnie POKONAĆ STRACH i zacząć robić to, co dyktuje nam nasze Serce…
… a może też po to, aby ZJEDNOCZYĆ SIĘ, połączyć swoje SIŁY, swoją MĄDROŚĆ, bo tylko w taki sposób można przeprowadzać DOBRE i KONSTRUKTYWNE ZMIANY…
… a może też po to, aby UJRZEĆ SIEBIE JAKO CZŁOWIEKA WOLNEGO, w WOLNEJ, a nie ZNIEWOLONEJ POLSCE i aby szanując siebie, swoje prawa podążać DROGĄ PRAWDY i ODWAGI, które TERAZ SĄ W CENIE, które się Liczą i które mają ZNACZENIE dla nas wszystkich i dla naszej przyszłości…

WAŻNE!

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem. Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz

DZIĘKUJĘ…

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *