| |

DOTYK DUSZY, A ŚWIADOMA RZECZYWISTOŚĆ

photo credit: Watching, Waiting via photopin (license)
photo credit: Watching, Waiting via photopin (license)

Transformacja Serca

Twoja inteligencja służy Ci nie do tego, aby myśleć o miłości, czy też o szczęściu. O miłości nie myśli się, miłość czuje się… Z chwilą otwarcia swego serca i duszy na kochanie, na prawdziwą miłość – otwierasz pole energetyczne, któremu pozwalasz ŚWIADOMIE dokonywać transformacji w swoim sercu, w każdej cząsteczce swojego ciała.

Nie ma takiej osoby, nie ma takiej siły, która będzie w stanie powstrzymać moc miłości i szczęścia, bo z chwilą Twojego wewnętrznego przyzwolenia, nastąpi WYZWOLENIE, Twoje Wyzwolenie – w tym momencie narodziłeś się na nowo.

Prawda prawdziwa…

To, co prawdziwe nigdy nie pochodzi z umysłu, myśli, wcześniejszych doświadczeń, czy też iluzorycznych wizji. Prawda pochodzi zawsze z głębi, z głębi ciebie, twojego serca, bo tam mieszkała, mieszka i zawsze mieszkać będzie.

Ona nie bawi się, nie testuje, nie pląta się, nie tłamsi ciebie i innych, ona nawet nie wie, co to jest myśl. Bo to co z głębi nie myśli, tylko odczuwa, a każda twoja analiza, każde porównywanie, wracanie, oskarżanie, osądzanie, to nie dotyk jakiego pragniesz, tylko dotyk twojego EGO.

Ostrożna Inteligencja

Uważasz to za inteligentne, bo jesteś ostrożny, doświadczony, dojrzały, bo powstrzymujesz się. Ale przed czym tak naprawdę powstrzymujesz się?

Bo przecież nie przed drugim człowiekiem, nie przed nowymi, innymi sytuacjami, tylko przed samym sobą. Zrozumienie tego wymaga zagłębienia się, bezwarunkowej akceptacji, wyciszenia i obserwacji.

W Świadomej Rzeczywistości…

  • W Świadomej Rzeczywistości to nie otaczający cię ludzie mówią ci, co i jak należy robić, jak się zachowywać, z kim, gdzie, dlaczego, w jaki sposób. Ty nie jesteś nimi, a oni nie są tobą. Każdy z Was jest indywidualnością, każdy z was pod jakimś względem jest wyjątkowy, niepowtarzalny, więc kim ty teraz jesteś?
  • W Świadomej Rzeczywistości ty jesteś tym, który stoi na środku i potrafi się w tym wszystkim odnaleźć. Ty jesteś tym, który odbiera świat i ludzi tylko i wyłącznie na swój, niepowtarzalny sposób. Niepowtarzalny, to znaczy niekopiowany, nienarzucany, niewymyślany przez innych specjalnie dla ciebie.

Współodczuwanie – Empatia

Czując jesteś w stanie pomóc, bo rodzi się w tobie, nie w twojej głowie – coś, co pozwala ci dotknąć tego, czego nie uczyniłbyś kierując się myślą – logiką. Logika nie czuje, ona nawet nie wie, co to znaczy uczucie. Ona działa często wykorzystując to, co wcześniej. Jest wyuczona, nastawiona na cel, osiągnięcia, liczby, wyniki.

Potrafi przerodzić się w samolubnego partnera, dla którego liczy się tylko jedno – on sam i to, co może zyskać dla siebie. POTRAFI, ale tę moc otrzymuje tylko i wyłącznie od ciebie.

Kto tego nie zrozumie?

  • Nie zrozumieją tego ci, którzy chcą dotykać, ale tylko fizycznie. Takie osoby doświadczają tylko krótkotrwałych przyjemności, przemijających.  
  • Nie pojmą tego wszystkiego też ci, którzy nadal żyją przeszłością obwiniając i oskarżając innych o swój los i przeżycia.
  • Nie przyjmą tego do siebie także ci, którzy zamknęli swoje serca i dusze na miłość. Takie osoby jak najbardziej marzą, rozmyślają o miłości. Nawet potrafią pisać o niej, głośno mówić, że oni tego pragną, że chcą, ale… co dalej? Na myśleniu i pragnieniu kończy się.

Świadomość i Rzeczywistość

W  Świadomej Rzeczywistości akceptujesz  przemijalność, nietrwałość, niedopasowanie. Wiesz, że coś takiego jak odrzucenie nie istnieje, bo jest to tylko subiektywne odczucie, jest to tylko twoje odczucie, które sprawiło, że w danym momencie, w danej chwili zgodziłeś się na bycie zdruzgotanym, niepotrzebnym, niechcianym, odrzuconym. Tak naprawdę wiesz, że nikt nie może mieć nad tobą władzy, nad twoimi myślami – tym panem/panią jesteś tylko i wyłącznie  ty, nikt inny.

Dojrzałość – Wewnętrzna Uczciwość

Uważasz siebie za człowieka dojrzałego? A czym jest dojrzałość dla ciebie? Bo dla mnie to nie tylko lata doświadczeń, przeżyć, czy też stwierdzenie, że „uprawiam sex, bo dojrzałem już do tego”. Dojrzałość to uczciwość, a przede wszystkim wewnętrzna uczciwość.

Dopóki nie będziesz szczery sam ze sobą, dopóki nie weźmiesz pełnej i świadomej odpowiedzialności na siebie, to nie możemy tutaj mówić o dojrzałości.

Wina i Oskarżenie…

Czy człowiek dojrzały obwinia innych o to, co mu się stało? Czy człowiek dojrzały mówi: „To twoja wina, jak zwykle zawsze myślisz tylko o sobie”? Kim w takim razie stajesz się obwiniając i oskarżając innych o wszystko, co złe i niedobre w Twoim życiu? W tym właśnie momencie stajesz się Winą i Oskarżeniem i na siebie kierujesz cały ten negatywny ładunek energetyczny.

Dotyk Duszy…

Dotykam cię tymi słowami, ale nie po to, aby cię zranić, zniechęcić. To ty, jak zwykle, zdecydujesz ile z tego weźmiesz dla siebie. Ile z tego dotyku przeniknie twoje ciało, twój umysł i trafi prosto w twoje serce. Nie zależy mi na tym, aby siać w twoim wnętrzu spustoszenie, aby wywoływać nagły paraliż, bo coś nagle uświadomiłeś sobie i zaczęło to cię przerażać.

Nie bój się tego, pozwól sobie na otwarcie, na pokochanie siebie, bo w tym właśnie momencie OTWIERASZ nie tylko drzwi do swej duszy, ale i serca. Tam dokonuje się wszelkie zrozumienie, tam czujesz się spokojny, niczym w błogości, która cię otula.

Bądź ŚWIADOMY tego wszystkiego, kochaj

prawdziwie, czyli tylko i wyłącznie z głębi siebie.

Pozwól dotknąć się temu, co najpiękniejsze i

 Ty też dotykaj tym, co najcudowniejsze w tobie –

 – SERCEM, bo dzięki temu poczujesz

Bliskość Duszy, poczujesz i odkryjesz siebie…

 Pobierze sobie BEZPŁATNY e-book “Poczucie Własnej Wartości i Miłości” – Wejdź TUTAJ

 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.