DAĆ SOBIE czas, bo Wszechświat ma zawsze przygotowany dla nas Plan

 

NIE SŁUCHAĆ tych, którzy uprawiają czarnowidztwo, narzekają, straszą, szantażują i narzucają, bo tacy ludzie ściągają w dół, wysysają cenną Energię i nie dają niczego Dobrego w zamian.
 
W chwilach zwątpienia SŁUCHAĆ swojego Serca, bo tylko dzięki temu będziecie wiedzieć, kiedy jesteście jeszcze sobą, a kiedy zaczynacie się zatracać.
 

NIE POZWALAĆ na odbieranie sobie Wiary, Nadziei i Miłości tylko dlatego, że ktoś ma sztywny i zamknięty umysł, że ma inną wizję życia, inne podejście i kieruje się często dziwnymi ideologiami, które są o bardzo niskich wibracji, a które nie generują niczego Dobrego i pożytecznego.
 
POZWALAĆ SOBIE na Bycie sobą, na odważne i głośne wyrażanie tego, co się myśli i czuje, na Świadome odkrywanie i poznawanie siebie, świata i ludzi, na podążanie własną Drogą nawet jeśli innym to się nie podoba.
 
NIE KRZYWDZIĆ siebie, swojego Ciała i swojej Duszy złym Myśleniem, jedzeniem i postępowaniem. NIE NACISKAĆ na siebie i nie karcić się jeśli coś się nie uda, coś pójdzie nie po naszej myśli, czegoś jeszcze nie wiemy, nie rozumiemy, nie umiemy, czy nie znamy.
 

DAĆ SOBIE czas, bo Wszechświat ma zawsze przygotowany dla nas Plan.

 
Dlatego warto obdarzyć się cierpliwością, miłością i zrozumieniem. Zrobić wszystko, co tylko się może, a potem zejść na bok, dać czas Wszechświatu i Duszy na podziałanie.
 
DBAĆ O SIEBIE, zaszczepić w swoim Umyśle poczucie odpowiedzialności o swoje zdrowie poprzez Zdrowy tryb życia, zdrowe picie i jedzenie, a także Zdrowe myślenie i zachowanie, czyli…
 
JAK NAJMNIEJ negatywnego myślenia, siedzenia przed tv i słuchania propagandy, spożywania fast-foodowego (bezwartościowego) jedzenia, a JAK NAJWIĘCEJ ruchu, świeżego powietrza, relaksu, medytacji, picia świeżo wyciskanych soków, jedzenia pełnowartościowej żywności, więc i ŚWIADOMEGO BYCIA oraz ŻYCIA.
 
NIE PORÓWNYWAĆ SIĘ z innymi, bo każdy z nas jest inny i każdemu pisana jest inna Droga, więc i inne Przeznaczenie. NIE SŁUCHAĆ opinii innych ludzi, bo one wcale nie oznaczają Prawdy o nas, a wystawiają prawdziwą wizytówkę tym, którzy oceniają, krytykują, czy naśmiewają się…
 

…i PAMIĘTAJCIE!

 
Kiedy ktoś Was lubi tylko dlatego, że się staracie, to tak naprawdę lubi Nieprawdę o Was, a nie Was Prawdziwych…
 
 
…i nigdy, przenigdy NIE TRAĆCIE WIARY, bo to ona jest niewidzialnym Portalem do CUDów, które urzeczywistniają, materializują nasze Marzenia i gorące Pragnienia wypływające z głębi naszych Serc…
 

Tego Wszystkiego życzę Wam w tym NOWYM ROKU💗 … Wszystkim, zarówno moim Znajomym jak i Nieznajomym 😊 Niech dzieje się DOBRO, bądźcie Dobrzy dla siebie, bo to co Wewnątrz, to na Zewnątrz…

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *