aleksandra-jagodzinska-pis-to-zorganizowana-grupa-przestepcza-sad-oddalil-pozew-partii-nik-kontroluje-pkw-i-poczte-prawda-i-sprawiedliwosc-zwycieza-w-naszej-jednosci-jest-sila

Czy w naszym kraju jest Miejsce dla PRAWDY i SPRAWIEDLIWOŚCI…?

 

Czy w czasach, kiedy Kłamstwem maluje się obraz Rzeczywistości, a Rząd szerzy Głupoty dla tych, co mają jeszcze „klapki” na oczach – jest Miejsce dla PRAWDY…?

Czy w obliczu afer, które mają teraz miejsce, wykorzystywania władzy dla załatwiania własnych interesów i biznesów – jest Przestrzeń dla SPRAWIEDLIWOŚCI…?

Czy w sytuacji, kiedy ludzie są zwalniani, firmy zamykane, wynagrodzenia obcinane, główne media zakłamane, a społeczeństwo manipulowane- jest Szansa jeszcze na coś DOBREGO i PRAWEGO…?

TAK, jest Miejsce i Przestrzeń…

jest Czas, aby dokonywać Zmian, bo istnieje Dobro i Dobrzy ludzie, bo jest jeszcze Sprawiedliwość i Prawda, które ujrzały Światło dzienne, a o czym dokładnie mowa…?

* PiS to „zorganizowana grupa przestępcza”

Sąd Okręgowy w Warszawie stanął po stronie wolności słowa i krytykowania partii politycznych. Nie uznał powyższych słów konstytucjonalisty prof. Wojciecha Sadurskiego jako naruszenie dóbr osobistych partii, oddalając tym samym powództwo PiS.

„Jest to dotkliwa porażka dla PiSu” jak stwierdził mecenas Michał Wawrykiewicz, po czym dodał…

” Da to do myślenia partii rządzącej przed ewentualnymi dalszymi próbami pozywania wolnych obywateli za krytykę partii rządzącej, bo jednak tych pozwów było całkiem sporo. Próbowano zamykać usta obywatelom”.

* Najwyższa Izba Kontroli przeprowadzi kontrolę w sprawie majowych wyborów korespondencyjnych, które się nie odbyły, a na które Rząd wydał z pieniędzy publicznych ponad 68 mln. zł jak donoszą media.

Dla przypomnienia, minister Sasin bez żadnej podstawy prawnej zlecił drukowanie kart wyborczych.

Kontrolerzy NIKu jeszcze w tym miesiącu mają wejść do KPRM, MAP, Poczty Polskiej i PWPW.

* Na koniec kolejna DOBRA WIADOMOŚĆ – sztab Andrzeja Dudy zachodzi w głowę odnośnie ciągle spadającego trendu poparcia dla obecnego prezydenta.

„W majowym sondażu OKO.press aż 39 proc. badanych deklarowało, że w II turze będą głosować na dowolnego kandydata byle by nie był Dudą”.

Nie bez powodu spada zaufanie i poparcie dla obecnego prezydenta oraz partii rządzącej PiS, co nie ukrywam – Cieszy mnie to bardzo, a dlaczego? Pisałam już i piszę o tym we wcześniejszych moich wpisach…

a MY… dalej Moi Drodzy… RAZEM, nieustannie działamy, Uświadamiamy, UDOSTĘPNIAMY i dzielimy się Prawdą pokazując jednocześnie, że są jeszcze Sądy, ludzie, którym zależy na Praworządności i Sprawiedliwości…

Pamiętajcie!

…to w naszej JEDNOŚCI jest SIŁA nie do zatrzymania, do dokonywania Dobrych i konstruktywnych Zmian… bo Wszystko jest możliwe, jeśli tylko w to Uwierzymy.

Podążajmy więc Drogą Prawdy i Odwagi, które w tych czasach są naprawdę w Cenie…

Dziękuję, że jesteś moim Czytelnikiem.

Szerzę świadomość i wiedzę na tematy, które dotyczą nas wszystkich i robię to na tyle, na ile mogę. Głęboko wierzę, że to, co robię przynosi i przynosić będzie coś dobrego. Nie wprowadzam sponsorowanych, płatnych treści, bo zależy mi na tym, aby moje publikacje były dostępne dla każdego.

Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo dowolną wpłatą.

Możliwości wsparcia:

➡️ Na konto bankowe:

Dla: Aleksandra Jagodzińska

Numer konta: 84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

Tytułem: Darowizna

 

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK

IBAN: PL84 1140 2004 0000 3102 7643 6289

 

➡️ Za pośrednictwem PayPal – kliknij w ten LINK- WPIERAM Cię Ola i to, czym się Dzielisz i co Robisz


Źródła:

https://wiadomosci.wp.pl/prof-wojciech-sadurski-nazwal-pis-zorganizowana-grupa-przestepcza-jest-decyzja-sadu-6522793314043521a

https://wiadomosci.wp.pl/najwyzsza-izba-kontroli-wszczyna-kontrole-w-sprawie-majowych-wyborow-korespondencyjnych-6522806585460865a

 

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 16 =