|

Czy Pragnienie To Kolejne Zniewolenie Umysłu i Życia, czy Może Coś Głębszego?

photo credit Grazia Mele a href=httpwww.flickr.comphotos76813793@N0822908162564She bathed in a pool full of blood.a via a href=httpphotopin.comphotopina a href=httpscreativecommons.orglicensesby-nc-sa2.0(license)a

PRAGNIENIE – ILUZJA – RÓŻNE FILOZOFIE ŻYCIA – RÓŻNI GURU I NAUCZYCIELE…

Można na temat Pragnień – Iluzji bez końca tworzyć kolejne filozofie życia dotykające także tych Wyższych Stanów Świadomości. Pozostawmy teraz pojęcia iluzji, ego, wolności, pragnień, marzeń na boku – odłóżmy je, bo są to w sumie kolejne określenia – etykiety nałożone przez Umysł.

CO NAM POZOSTAJE?

Pustka, Nicość… dla niektórych COŚ pięknego, niepowtarzalnego, a dla innych Wielka Przepaść – mentalna, duchowa, emocjonalna, uczuciowa…

Dlaczego rodzi się COŚ takiego?

Bo Każdy z nas jest inny, każdy ma swoją drogę do przebycia i przeżycia… Dlatego też myślę sobie, aby każdy człowiek wziął do siebie i dla siebie tyle, ile na chwilę obecną jest w stanie wziąć. Niech weźmie dla siebie to COŚ, co z nim rezonuje, co jest zgodne z jego większą lub mniejszą świadomością.

CZŁOWIEK Z MARZENIAMI I PRAGNIENIAMI…

Dla kogoś człowiek z marzeniami – pragnieniami będzie chodzącą Iluzją, kimś, kto nie żyje naprawdę i w PRAWDZIE. I tutaj rodzi się kolejne pytanie – więc ciąg niekończących się pytań Umysłu – A czym jest ta prawda?

Czyli powstaje kolejna filozofia czegoś, co kiedyś ktoś coś powiedział, wykreował, rozpowszechnił. Zarówno Budda miał rację i swoją Prawdę, jak i Osho, Mooji, czy też Neville Goddard i Joseph Murphy.

MOJA, TWOJA, ICH PRAWDA…

Tak i ja mam swoją Prawdę, a bardziej coś, w co OBECNIE bardzo Wierzę, bo…

Dla mnie Marzenie to gorąca modlitwa Serca, to głębokie Uczucie, które łączy dwa światy – ten wewnętrzny z tym zewnętrznym.

I teraz, na tym Poziomie Świadomości – tak to właśnie widzę i czuję. Mam też Świadomość tego, że nie jest to żadna STAŁA, bo Wszystko jest ZMIENNĄ, bo świat się zmienia i my się zmieniamy. ŚWIADOMOŚĆ ludzka budzi się coraz bardziej i to jest piękne, jednakże tę Drogę Przebudzenia – w tym życiu lub w kolejnych – musi przejść każdy z nas… Dobrowolnie…

PRAGNIENIE – WYMIAR GŁĘBSZY…

Dlatego też nie mam tutaj na myśli żadnych górnolotnych pragnień, zwykłego chciejstwa i nieustannego zadowalania swojego wiecznie nienasyconego Ego.

Bo dla mnie…

…GŁĘBOKIE PRAGNIENIE to Pasja Serca, która Scala Myśli, Emocje i Uczucia w Jedno. To Głęboka Miłość i Zaufanie, które Umożliwiają Dokonanie Właściwego i Dobrego Wyboru spośród  Wielu Jednoczesnych Możliwości, jakie oferuje nam Wszechświat…

Dlatego też Zapytam Cię – CZYM JEST DLA CIEBIE PRAGNIENIE?? CZEGO NAJBARDZIEJ PRAGNIESZ W SWOIM ŻYCIU?

Może zastanawiasz się, skąd takie pytania? I dobrze… bo są one NIEZMIERNIE WAŻNE I ISTOTNE W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA, bo…

Czasami zdarza się, że Nasze Modlitwy i Prośby Nie Działają, a Nasze Głębokie Pragnienia Nie Spełniają się… – i wówczas Bardzo Cierpimy… Skąd o tym Wiem?

Nie tylko z osobistych doświadczeń i przeżyć. Ale rozmawiając bezpośrednio z niektórymi osobami, udzielając prywatnych konsultacji, jeżdżąc na różne spotkania – za każdym razem pojawiały się podobne tematy i problemy. Bez względu dokąd pojechałam i z kim rozmawiałam – kiedy zadawałam pytania typu:

  • O co Najczęściej Prosisz, Modlisz się?
  • Czego Pragniesz od Życia?
  • Na Czym Ci Najbardziej Zależy?

Padały podobne, a często nawet takie same odpowiedzi…A odpowiedzi te skupiły się na TRZECH poniższych KATEGORIACH:

  1. SATYSFAKCJONUJĄCA PRACA – WIĘKSZE ZAROBKI
  2. LEPSZE ZDROWIE
  3. PRAWDZIWA MIŁOŚĆ – SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK

 

…JEŚLI MASZ SWOJE MARZENIA I PRAGNIENIA…

Jeśli Zależy Ci bardzo na Czymś lub na Kimś? Jeśli Czujesz, że chcesz COŚ Zmienić w swoim Życiu, ale Nie Wiesz JAK?… Jeśli jesteś Osobą, której Zależy na tym, aby Rozwijać się i Wzrastać w Poczuciu Spełnienia i Miłości, to… ZAPRASZAM CIĘ DO KONTAKTU ZE MNĄ I SKORZYSTANIA Z OTWARTEJ SESJI LUB KONSULTACJI – Szczegóły Znajdziesz  W TYM MIEJSCU – WEJDŹ TUTAJ. 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *