|||

Czas na Zmiany…

Każda zmiana niesie ze sobą ogrom przemyśleń, emocji, a także  wątpliwości oraz strach u niektórych osób…

Każdy chce być szczęśliwy, bogaty, zdrowy, ale nie każdy tak żyje, czuje i wygląda. DLACZEGO?

~

  • Dlaczego ktoś jest nieszczęśliwy, smutny, rozgoryczony, sfrustrowany, zły na cały świat i na każdego, kto pojawia się w jego życiu? Obwinia wszystkich dookoła o to, że w kraju, w którym żyje jest źle, niedobrze, że życie jest ciężkie, niesprawiedliwie, a większość to tylko oszuści i złodzieje?
  • Dlaczego ktoś wstaje rano do pracy, pracuje od rana do wieczora, stara się bardzo, a kiedy opłaci rachunki to cały czas na coś brakuje, nie wystarcza, czegoś nie ma lub może sobie tylko o czymś pomarzyć, bo po prostu nie stać go na to?
  • Dlaczego ktoś jest gruby, zaniedbany, wygląda niekorzystnie i uważa, że jest ciężko schudnąć, że się nie da, że nie ma czasu, że to tylko chwilowe, że po co sobie żałować, że na coś przecież trzeba umrzeć, że większość ludzi na coś choruje, że takie jest już to życie?

DLACZEGO…???

~

~

…bo żadna zmiana nie będzie trwała i skuteczna jeśli nie dokona się na trzech poziomach/obszarach w życiu każdego z nas – i tutaj nie ma wyjątków. A mowa o zmianie na poziomie Umysłu (zarówno tego świadomego jak i podświadomego), Ciała (fizycznego i duchowego) oraz Rzeczywistości, w której żyjesz i którą sam sobie tworzysz (mniej lub bardziej świadomie).

…bo jeśli coś robisz i to coś nie przynosi efektów, a trzymasz się tego niczym rzep to znaczy, że tracisz swój czas i potencjał. To znaczy, że CZAS NA ZMIANY i to konkretne. Takie, które wynagrodzą Ci Twój czas, Twoje zaangażowanie, Twoją ciężką pracę i naukę.

…bo nie wystarczy tylko zadeklarować, czy sporadycznie zaglądać na określone edukacyjne strony, czy też od czasu do czasu pooglądać sobie filmy dot. motywacji i rozwoju osobistego, a nawet czytać artykuły dotyczące kwestii głębszych, tych bardziej duchowych, transcendentalnych.

…bo może ktoś uważa, że już wszystko wie, że już niczego nowego się nie nauczy, że szkoda pieniędzy na kolejne szkolenia, kursy, książki, mentoring, coaching, bo… i tak dalej i tak dalej, bo taka osoba zawsze znajdzie mnóstwo powodów i argumentów, aby coś podważyć, skrytykować, aby czegoś nie zrobić, ani nie zmienić.

…bo trzeba nie tych chcieć, wyrazić intencję, ale i systematycznie uczyć się, wdrażać to w swoim życiu, ćwiczyć, próbować, zmieniać, modelować pod siebie, zgodnie ze swoim „Ja”, we własnym rytmie, ale robić coś w tym kierunku, otworzyć się na Coś nowego, innego, ponownie zaufać i nie ciągnąć ze sobą i za sobą przeszłości, więc tego, co było, co się wydarzyło i co się przeżyło.

~

Dlatego jesteś TUTAJ…

~

~

…bo… może czegoś szukasz, za czymś się rozglądasz, a może… masz jakieś wątpliwości, czegoś Ci brakuje lub coś Ci nie pasuje, a może… czegoś się wstydzisz, za kimś lub za czymś tęsknisz, odczuwasz smutek i cierpisz z tego powodu, a może… jesteś zły na kogoś lub na coś, nie wybaczyłeś czegoś komuś, a być może nawet sobie, a może… się czegoś boisz, odczuwasz strach przed czymś, przed życiem, a może nawet przed samym sobą… a może…?

~

  • Dlatego korzystaj z zamieszczonych tutaj BEZPŁATNYCH materiałów – czytaj je, zgłębiaj, testuj – dostępne na tej stronie – WEJDŹ TUTAJ
  • Dlatego zobacz jak wygląda od środka Niezwykły Kurs Wewnętrznych i Zewnętrznych Przemian życiowych, z którego skorzystało już kilkadziesiąt osób – MOC Podświadomości i Świadomości – po więcej szczegółów WEJDŹ TUTAJ

~

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *