|

MEDYTACJA SŁOŃCA – Energetyczne Rozpuszczanie Wewnętrznego Bólu

medytacja-slonca-medytowac-energia-slonca-wypuscic-bol-z-siebie-pozytywna-energia-cieply-dotyk-slonca-kontakt-z-natura-aleksandra-jagodzinska-swiadomy-rozwoj-osobisty-i-duchowy

 

„Olu, powróciły mi bóle brzucha i strasznie boli mnie w okolicach jajników. Czuję jakby ktoś wkuwał w mój brzuch szpile. Aż czasami trudno jest mi się poruszać. Kiedyś też tak miałam. Na jakiś czas odeszło to ode mnie, ale ponownie powróciło. Czy mogłabyś mi jakoś pomóc?

 

MOJA ODPOWIEDŹ:

W tym przypadku to Umysł rządzi Tobą, bo jest w Twoim ciele – każda Twoja myśl, niepokój, czy też lęk trafiają do każdej komórki i całego Twojego układu nerwowego. Przesyłają im silne emocje oraz komunikaty, że jest coś nie tak.

Postanów, że chcesz, aby było inaczej – wyraź konkretną, pozytywną INTENCJĘ. (np.: uwalniam się z wszelkich blokad energetycznych powodujących ból brzucha i skurcze jajników – jestem wolna) Teraz popracujemy trochę mentalnie wykorzystując do tego pełną ŚWIADOMOŚĆ.

 

ĆWICZENIA

  • Na chwilę skup się i wyciągnij do przodu dłoń, połóż ten ból, lęk na niej i teraz tylko obserwuj, nic więcej. Na nowo spójrz na dręczącą Cię sytuację, myśl, ale już jako Zewnętrzny Obserwator. Stań się świadoma tego, nie identyfikuj się z tym – z tym bólem, sytuacją, z tymi emocjami i całą tą kreacją, jaką stworzył sobie Twój umysł. Tylko spokojnie obserwuj… nic więcej… Zaczniesz odczuwać różnicę, bo zamieniasz się rolami – z Uczestnika stajesz się Świadomym Obserwatorem. Już zaczęła się w Tobie zmiana, której teraz jesteś w pełni świadoma.

Następnie podczas słonecznego dnia, wyjdź sobie na spacer lub wyjdź na balkon i zastosuj KRÓTKĄ MEDYTACJĘ SŁOŃCA – tej dłuższej wersji nauczę Cię później.

 

  • Zamknij na chwilę oczy, wyobraź sobie i poczuj jak promienie słoneczne przenikają bolesne miejsce i wypełniają je swoim ciepłem. Poczuj to ciepło w swoim ciele, w miejscu, które zblokowało się energetycznie. Następnie otwórz je mentalnie i zobacz jak energia słońca rozpuszcza ten ból, a Ty cały czas odczuwasz tylko przyjemny dotyk ciepła… Obserwuj tylko mentalnie cały ten akt, nie ingeruj. Ćwicz w ten sposób przez kilka dni angażując swój umysł mentalny i duchowy, a zaczniesz odczuwać zmianę.

 

Drogi Czytelniku,

Zabierz te dwa ćwiczenia do siebie i korzystaj z nich kierując się świadomością. Zachowując świadomość, przywołasz i skoncentrujesz wokół siebie dobrą i potrzebną energię do zmiany, która zapoczątkuje proces uzdrawiania bolesnych ran odciśniętych w ciele.

Dbaj o siebie… <3 …

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *