~

„Bliskie Rozmowy…”

…napisało Życie i Najważniejszy Głos — Głos Serca, który przez kilka lat próbował przedostać się przez halucynacje i iluzje Umysłu. W końcu, pewnego dnia udało się, bo nastąpiło otwarcie Ciała, Umysłu i Duszy na Mądrość Serca… Droga do Poczucia Własnej Wartości, Spokoju, Harmonii, Akceptacji, Zrozumienia i Miłości nie była łatwa, ale z pewnością była potrzebna.

Zanim przejdziesz do dalszej części opisu, to TERAZ OBEJRZYJ SOBIE PORYWAJĄCY zwiastun książki z NIEZWYKŁĄ MUZYKĄ, który przygotowałam:

                                                         

>>> KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ >>>

Czy ta książka to „Coś jak Rozmowy z Bogiem”? – zapytała mnie pewna osoba.

Otóż… „Bliskie Rozmowy…” dotykają emocji, uczuć i myśli osób, z którymi dane było mi porozmawiać na różnych poziomach świadomości, a także udostępniłam w tej książce osobiste – wewnętrzne rozmowy, przeżycia i odczucia dotykające tej głębszej sfery – Źródła…

Dlatego też książkę tę kieruję do każdej osoby, która ma otwarty umysł, której zależy, aby rozwijać swoją świadomość, inteligencję emocjonalną, poczucie własnej wartości i miłości oraz kreować szczęśliwe i spełnione życie osobiste i zawodowe.

Tutaj ODNAJDZIESZ Bliskość… WEJDZIESZ DO ŚWIATA Uczuć… PORADZISZ SOBIE z Emocjami… NAWIĄŻESZ BLISKĄ Relację… i DOTKNIESZ MĄDROŚCI Serca…

Przygotuj się na to, że z każdym rozdziałem i z każdym słowem będzie dokonywała się w Tobie zmiana, bo tak działa ta książka, a raczej jej energia… Jest to proces, co zauważysz i poczujesz czytając poszczególne części tej książki. Dlatego też nie spiesz się, bo pośpiech wcale nie jest tutaj wskazany.

„„Bliskie Rozmowy…” składają się z 10 części i każda z nich została tak skonstruowana, abyś umiejętnie przechodził przez nie, zachowując stosowną kolejność. Jest to bardzo WAŻNE, a dlaczego? Czytaj dalej… bez pośpiechu…

WAŻNE! W książce pojawiać się będą często określenia typu: „Słowo od JA” oraz „Ja” — są one częścią Jedności i pochodzą nie tylko ode mnie, ale z Głębszego Źródła… Nie pytaj mnie jak to się dzieje? Po prostu pisząc przenoszę się w inny wymiar, dotykam miejsc dotąd nieznanych, a czas nagle zatrzymuje się i zaczyna przemawiać ten Najważniejszy GŁOS…

…Otwórz się na ten Głos, bo Otwarcie rodzi Zmianę… Jest to kolejny krok w rozwoju naszej Świadomości…

>>> KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ >>>

Napisali i powiedzieli o książce – przed i po premierze:

„W rozwoju osobistym niezwykle istotna jest umiejętność rozmowy. Rozmowy z innymi ludźmi, ale przede wszystkim z samym sobą.

Dopiero w momencie, gdy rozumiesz siebie, akceptujesz to kim jesteś i nawiążesz silną więź ze swoim wewnętrznym JA, to jesteś w stanie tworzyć mocne relacje z innymi ludźmi.

I właśnie o tych umiejętnościach rozmowy i tworzeniu mocnych, nierozrywalnych wręcz relacji ze sobą i z innymi jest książka Aleksandry Jagodzińskiej „Bliskie rozmowy” – strona Uwielbiam Coaching i Rozwój Osobisty

~

„Będzie książka o czymś ważnym, czyli jak budować relację z samym sobą, pokonać swoje wewnętrzne lęki i słabości, a następnie jak tworzyć trwałe i pełne miłości oraz ciepła relacje z innymi ludźmi. Zapraszam na premierę książki Aleksandry Jagodzińskiej  prezes wydawnictwa Złote Myśli – Marcin Kądziołka

~

Ksymena Lizoń – reporterka Radia Nakło, blogerka – po więcej WEJDŹ TUTAJ

„Książkę przeczytałam dwa razy, a więc teraz mogę w końcu o niej napisać. „Bliskie rozmowy” to coś więcej niż poradnik. Po pierwsze osoby z różnorakimi kompleksami mogą poczuć się naprawdę dużo lepiej. Książka uczy nie przejmowania się „co ludzie powiedzą”, i jak rozwijać się wewnętrznie. Miłość w książce Oli ma całkowicie inny wymiar i uczy kompromisu, akceptacji i szacunku do siebie i partnera”.

~

„Bliskie Rozmowy Aleksandry Jagodzińskiej to typowy poradnik z którym można usiąść i „zrobić sobie terapię”. 

Czytając tę książkę, ma się wrażenie jakby naprzeciwko siedział mądry psycholog i zadawał pytania, wysuwał wnioski, pokazywał drogę. 

Mało jest takich poradników psychologicznych, a ten jest strzałem w „10”. 

Aleksandra J. jest żywym przykładem zmian, poprzez swoje trudne życiowe doświadczenia zmieniał swoje życie i to co jej pomogło opisała w książce. 

To jest połączenie psychologii, duchowości, świadomości po to by odmienić najpierw życie wewnętrzne, a potem zewnętrzne. 

Poradnik ten ma za zadanie pomóc w pokonywaniu lęków, słabości, budowaniu relacji ze sobą, z ludźmi, a także w odzyskaniu własnej miłości i poczucia wartości. 

Ola ma swoją stronę internetową, jest na portalu społecznościowym i cały czas aktywnie przekazuje tę wiedzę, której bazą jest właśnie ta książka. 

Polecam – mi osobiście Ola zrobiła totalną terapię wewnętrzną poprzez jej własne słowa”.

Barbara Dudzicz (czytelniczka)

~

Gabinet Poradnictwa Psychologicznego – Martyna Osuch i „BLISKIE ROZMOWY” – Zajrzyj TUTAJ po Więcej Szczegółów 

i jeszcze odwiedź TO MIEJSCE

„Kilka myśli jakimi warto się kierować w życiu ( za: Aleksandra Jagodzińska): 
– Naucz się ODCHODZIĆ, czyli zostawiać za sobą wszystko to, co Ci nie służy, obciąża Cię i sprawia, że wewnętrznie cierpisz
– Otwórz się na NOWE – zmiany, nowi ludzie, nowe relacje
– Kieruj się ZASADĄ WZAJEMNOŚCI – nie można tylko brać, trzeba dawać ( wsparcie, energię itp. )”

~

„Bliskie Rozmowy” w gazecie regionalnej – „Czas Nakła” oraz serwisie informacyjnym – Kurier Nakielski – WEJDŹ TUTAJ

~

„Bliskie Rozmowy” ZBLIŻAJĄ i trafiły już do Radia! – to było Niesamowite i Piękne Doświadczenie – po więcej ZAPRASZAM CIĘ TUTAJ

~

„Bliskie Rozmowy” są już dostępne w Empiku i innych księgarniach internetowych – ZAJRZYJ TUTAJ po więcej Szczegółów

~

Dlatego też:

 •  jeśli potrzebujesz trochę więcej zrozumienia dla tego, co dzieje
  się w Twoim życiu, i chcesz otworzyć się na coś nowego;
 • jeśli zaufałeś, szczerze pokochałeś, a zostałeś zraniony,
  odrzucony lub wykorzystany;
 • jeśli jeszcze nie wybaczyłeś czegoś sobie, komuś, Bogu i wciąż
  odczuwasz żal, smutek lub złość;
 • jeśli nie potrafisz naturalnie cieszyć się i odczuwać radości
  z życia, z siebie, z tego, co robisz i co już masz;
 • jeśli w środku Ciebie jest jeszcze poczucie winy za swoje słowa
  i czyny z przeszłości, a czujesz, że już czas, aby się z tym
  pożegnać;
 •  jeśli nadal zazdrościsz, porównujesz się, walczysz o uwagę,
  akceptację i zrozumienie, a czujesz, że chcesz się od tego
  wszystkiego wyzwolić;
 • jeśli czujesz, że Twoje życie i serce są obciążone przeszłością
  i wydarzeniami, które były trudne, a Ty chcesz uwolnić się
  od ran i bólu, które nadal odczuwasz…

…to KSIĄŻKA Bliskie rozmowy… JEST DLA CIEBIE, bo w niej odnajdziesz nie tylko odpowiedzi, ale COŚ niebywale głębokiego, coś, co jest poza zranieniem i zamknięciem życiowym.

>>> KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ >>>

Głęboko wierzę, że Bliskie rozmowy… będą ZAWSZE blisko Ciebie, będą Ci towarzyszyły, wspierały Cię, pomagały Ci wzrastać i radzić sobie z niewygodnymi i często trudnymi etapami w Twoim życiu. Jestem przekonana, że Bliskie rozmowy… staną się TWOIM BLISKIM PRZYJACIELEM.

Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra Jagodzińska

Co Zrobiłaby MIŁOŚĆ? – OBEJRZYJ i POSŁUCHAJ fragment z książki „BLISKIE ROZMOWY”

A w tym Miejscu pobierz sobie BEZPŁATNY fragment książki „BLISKIE ROZMOWY” – WEJDŹ TUTAJ

>>> KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ >>>

~